Web Analytics
Poşet İmalatı yapan Firmalar

Poşet İmalatı yapan Firmalar 10 Farklı Poşet Modeli

Günümüzde birçok mağaza ve firma, baskılı poşet kullanmaktadır. Eğer bu firmada henüz yeni iseniz veya farklı bir firma arıyorsanız poşet imalatı yapan firmalar olarak konuyu araştırmış olabilirsiniz. Bu durumda yapılması gereken bellidir, hemen Sdf Ambalaj firmasına başvurup teklif istemektir. Poşet imalatı yaptırmak için illaki üreticinin bulunduğu bölgede ilde olmanıza gerek yoktur. Ülkemizde de büyük poşet imalatı yapan firmalar genelde belli başlı illerimizde ve bölgelerde bulunmaktadır.

Sdf Ambalaj baskılı poşet üreticisi olarak 20 yılı aşkın süredir imalat ve üretimi ile öne çıkmaktadır. Ülkemizde neredeyse bugüne kadar sayısız firmaya markaya poşet üretmiştir. Sizlerde ihtiyacınız olan tüm farklı özelliklerdeki poşet taleplerinizi firmamıza iletebilir ve adresinize teslim şekilde çalışabilirsiniz.

Baskılı Poşetler Nedir? Özellikleri Nelerdir?

Baskı yapılan poşet, özellikle firmaların kullandığı, üzerinde çeşitli reklamların ve yazıların olduğu ve makineler tarafından basılan yazılardır. Daha çok mağaza ve marketler bu tür poşetleri kullanarak kendi reklamlarını yapmaktadır.

Bu poşetler, makine ortamında ve dijital olarak üretilmektedir. Birçok çeşidi bulunan bu tür poşetlerin özellikleri ise poşetlerde markanın yer alması, bazı yazıların eklenebilmesi ve kaliteli olmasıdır. Tek tip poşet yerine farklı tasarım ve modellerde firmamıza, ürünlerinize özel imalat da yaptırabilirsiniz.

10 Farklı Baskılı Poşet İmalatı

10 Farklı Baskılı Poşet İmalatı

Kimi poşetler oldukça yoğun tüketim sirkülasyonu bulunan modellerdir. Bazıları ise adetli olarak baskısı yapılış siparişleri alınmaktadır. Aşağıda piyasada bilinen ve en çok ihtiyacı olan poşet modellerinden 10 tanesi listelenmiştir.

  1. Baskılı Mağaza Poşeti
  2. Baskılı Market Poşeti
  3. Takviyeli poşet
  4. Yumuşak Saplı Poşet
  5. El Geçmeli Poşet
  6. Atlet Poşet
  7. Kargo Poşeti
  8. Kilitli Poşet
  9. Jelatin Poşet
  10. Rulo Poşet

Baskılı Poşetlerin Çeşitleri Nelerdir?

Poşet denilince aklınıza sadece market ve mağaza poşetleri gelmemelidir. Bakliyat poşeti, test poşeti, esd poşet, perforeli poşet, elbise poşeti, kilitli poşet, pvc poşet, dijital baskı içeren poşet bu poşet türlerinden bazılarıdır. Poşet imalatı yapan firmalar bu tür poşetleri farklı ebat ve yoğunluklarda üretmektedir.

İmalatçı ve üretici poşet firmalarında standart diyebileceğimiz hızlı üretimi yapılan poşetlerle birlikte firmaya özgün farklı ebat ve teknik özelliklerde poşetlerde yaptırılabilmektedir. Düşük yoğunluk ve yüksek yoğunlukta poşetler hammadde seçimine göre belirlenmektedir. Baskı kaliteside yine 1.kalite ve 2. kalite olarak değişebilmektedir.

Bu Tür Poşetlerin Avantajları Nelerdir?

Baskılı olarak üretilen bu poşetler, birçok avantaja sahiptir. Bunlardan en önemlisi bu poşetler marka logosunun bulunması ile birlikte marka bilinci oluşturur. Bu sayede markanız ön plana çıkar. Diğeri ise uzun ömürlü yapısı ile markanız kolay kolay silinmez. Bir diğer avantajı ise müşteriler bu poşetlerle yolda yürümektedir. Bu da markanın tanınırlığını artıracaktır.

Tanıtım ve reklam günümüzün en önemli konularından biridir. Yüzlerce binlerce firma ve şirket tanıtım için çok ciddi rakamlar, bütçeler ayırmaktadır. Poşetlerde kullanılan reklam amaçlı görseller ise bu tanıtımları neredeyse ücretsiz olarak sizlere sağlamaktadır. Sadece bu açıdan bakmış olsak bile ne kadar avantajlı olduğu ortaya çıkmaktadır.

Baskılı Poşet İmalatı Yapanlar Nasıl Bulunur?

Baskılı Poşet İmalatı Yapanlar Nasıl Bulunur?

Poşet alımları için bir çok alternatif yol bulabilirsiniz. İnternet üzerinden hemen satın alabileceğiniz hazır baskılı/baskısız poşetler bulunmaktadır. Ancak poşetin üzerinden firmanızın logosu ve sloganı aynı zamanda adrese ve iletişim bilgileri bulunsun istiyorsanız o zaman imalat gerekecektir. İmalatçı poşet firmalarınızı yine kısa bir arama ile bulabilir, iletişime hemen geçip sipariş verebilirsiniz.

Sdf Ambalaj, poşet imalatı yapan firmalar arasında bir numara olarak farkını ortaya koymaktadır. Dayanıklı baskı kalitesi ile uzun ömürlü olan içerikler, markanız için bir avantaj sağlayacaktır. Hemen bize ulaşarak fiyat teklifi alabilirsiniz.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Telefon EtWhatsApp Yaz