Bakliyat Poşeti

Firmanıza Özel Logo Baskılı Poşet. Size özel tasarım ve imalat

It seems we can't find what you're looking for.

Bakliyat Poşeti

Çeşitli malzemeler için poşet ve ambalaja ihtiyaç duymaktayız. Bakliyat Poşeti de çeşitli gıda ürünleri için özel üretilen ambalaj ürünüdür. Pirinç, Bulgur, Fasulye, Nohut, Mercimek gibi çeşitli bakliyat ürünlerinde bu poşetlere ihtiyaç duyarız. Sdf Ambalaj ülkemizde bu tür poşet ihtiyacı olan tüm üreticilere Baskılı Poşet ve Baskısız olarak en hızlı çözümleri sunmaktadır.

Bakliyat poşetleri şeffaf görünümünde olması sebebiyle içinde hangi bakliyat oldugunu  çok rahat bir şekilde görmemizi sağlamaktadır. Bakliyat poşetlerine koyduğunuz ürünler uzun ömürlü olurlar. Bakliyat poşetleri en çok kullanılan poşetler arasında yer almaktadır. Özellikle marketlerde oldukça fazla ürün için kullanılmaktadır. Poşet için ülkemizde bir çok farklı üretici firma bulmaktadır. Ancak sektör deneyimi fazla, hata oranı az ve zamanında siparişlerinizi yetiştirecek sizleri anlayacak firma çok önemlidir. Sdf ambalaj olarak sizlere kaliteli ve uygun fiyatlarla hizmet vermekteyiz. Bakliyat poşetlerini baskılı ve baskısız olarak ve toptan şekilde üretebilmekteyiz.

Toptan Bakliyat Poşeti

Çevre duyarlılığı yüksek bir üretici olarak, üzerine düşen bütün sorumlulukları hassasiyetle yerine getirmeyi ilke edinen Sdf ambalaj deneyime ve ileri teknolojiye sahiptir. Daima yüksek kaliteyi hedefler, sektördeki gelişmeleri sistemli olarak araştırır, yenilikleri müşterilerine sunar. Bakliyat netice itibari ile gıda ürünleri olduğundan insan sağlığı için son derece önemlidir. Firmamız tüm standartlara sahip şekilde Bakliyat poşeti üretimi kendi tesislerinde gerçekleştirmektedir. İstediğiniz tüm ebat ve ölçülerde firmanızın kurumsal yapısına uygun şekilde üretim yapmaktadır.

Toptan Bakliyat Poşeti

Bakliyat ve Gıda ürünlerinde ambalaj ihtiyacınızda az adetli çözüm bulmanız zordur. Bizim firma olarak önerimiz hem maliyet açısından hemde kurumsal kimlik açısından alımınızı toptan olarak yapmanız yönündedir. Ülkemizde bir çok Bakliyat üreticisi için bu poşetleri üreten şirketimiz son derece yüksek kaliteli ve hızlı çözümleri sizler içinde sağlayacaktır. Hemen sitemizden bizlere ulaşarak istediğiniz tüm özelliklerde Bakliyat poşeti siparişinizi verebilirsiniz.

Bakliyat Poşeti