Naylon poşet tüketimi her ne kadar poşetlerin paralı olması ile belli oranda azalsa da yinede ülke genelinde yoğundur. Bir çok sektörde kullanımı yağın olan Naylon poşetler farklı ebat ve ölçülerde bir çok çeşitleri bulunur. Firmamız Sdf Ambalaj naylon poşet için bir çok modelde imalat ve üretim yapmakta ve Türkiye genelinde her bölgedeki firmalar gönderim yapmaktadır. İhtiyacınıza özel farklı ölçü ve tasarımlarda poşet imalatını sizlerde firmamızdan isteyebilirsiniz.

Baskılı Naylon Poşet

Naylon poşet ürünlerinde bir çok işletme ve firma baskılı poşet kullanımı tercih etmektedir. Baskısız poşetlerde görünüm kalitesi düşük olup firma imajıda bozulmaktadır. Poşet ambalaj firmamız baskısız poşet imalatıda yapmakta olup müşterilerine baskılı poşetleri önermektedir. Hem kurumsal kimlik açısından hemde firmamınızın tanınırlık oranını artıracak olan Baskılı naylon poşet kullanımı kesinlikle avantaj sağlayacaktır. Baskılı ürünlerde firma logonuz, firma adresinize ve sloganınız yer alabileceği gibi dilerseniz ürünleriniz ve kampanyalarınız hakkında da bilgilendirme yapabilirsiniz.

naylon poşet

Poşet İmalatı

Naylon poşet ürünlerinin tümünde imalatçı firma olma avantajı ile ile sizlere kaliteli ve uygun fiyatlı poşet ürünleri sunmaktayız.

Uygun Fiyat

İster toptan naylon poşet alımı yapın isterseniz az adetli poşet alımı yapın Sdf ambalaj en uygun fiyatları sizlere sağlar.

Hızlı Teslimat

Türkiye'nin her neresinde olursanı olun tüm Poşet ürünlerinde firmamız hızlı teslimat kolaylığı sunmaktadır.
naylon poşet istanbul

Toptan Baskılı Poşet

Poşet alımlarını yüksek sayıda yıl genelinde yapıyorsanız toptan alım yapmanız çok daha faydalı olacaktır. Az adetli alımlarda sorun olmasada yüksek adetli alımlarda fiyatlarda oldukça ciddi farklar olmaktadır. Naylon poşet için işletmemiz üretici olması sayesinde sizlere en düşük birim fiyatları, en uygun poşet kilo fiyatları ile satış yapar. Poşet alımında kilo ne kadar artarsa birim kilogram fiyatlarıda aşağı çekilmektedir. Müşterilerimizin bilmesi gereken bir diğer durumda ilk defa baskılı poşet yaptırdığınızda tek seferlik klişe bedeli alınmaktadır. Klişe tamamen size ait olup, özgün tasarımdan oluşur. Bünyemizde poşet klişe çalışmaları ayrı birimimiz bulunmakta olup tamamen sizi ve hizmetlerinizi yansıtacak kaliteli tasarımlar sunarız.

Online Poşet Alışverişi

Naylon poşet ürünlerinde SDF Ambalaj resmi sitesi üzerinden özel sipariş aldığı gibi online alışveriş sitesi üzerinden adetli satışlarda yapmaktadır. Aşağıda bağlantısını vereceğimiz link üzerinden market poşetleri, mağaza poşetleri, kilitli poşet, bakliyat poşeti, eczane poşeti, perforeli poşet gibi naylon poşet ürünlerinin bir çoğunu online olarak satın alabilirsiniz. Uygun fiyatlar ile Türkiye'nin her neresinde olursanız olun sitemiz üzerinden online poşet alımı yapabilirsiniz.

Online Naylon Poşet Alışveriş Sitemiz : marketposetim.com

Call Now Button