Web Analytics

Poşet Fabrikası

poşet fabrikası

Poşet fabrikamızda tüm poşet çeşitleri için özel üretim ve imalat yapmaktayız. Poşet Fabrikası ile çalışarak toptan daha uygun fiyatlarla alım yapabilirsiniz. Firmanıza özel istediğiniz özeliklerde poşet imalatı yapılır.

Poşet fabrikası toptan poşet alımları için en doğru adrestir. Hazır baskısız ve kalitesi düşük poşetler yerine kendinize, firmanıza özel tasarlarda poşet yaptırabilir ve daha ekonomik fiyatlarla alım sağlayabilirsiniz. LDPE, HDPE, OPP, CPP, PP, PVC ve POLISTIREN hammaddelerinden farklı özelliklerde poşet imalatı yapılmaktadır. SDF ambalaj ülkemizde bir çok firma ve markanın poşet tedarikçisidir.

Poşet Üretim Fabrikası

Her tip poşet için imalat yapabilmekteyiz. Standart klasik poşetlerle birlikte farklı ebat ve ölçülerde ve özgün tasarımlarda poşet üretimi sağlıyoruz.

LDPE ( Low Density Poly Etylene) alçak yoğunluklu petrolden elde edilen polietilen malzemedir. Poşet üretiminde maliyetlerin minimuma indirilmesi için genelde piyasada tercih edilen malzeme türüdür.

HDPE ( High Density Poly Etylene) yüksek yoğunluklu petrolden elde edilen polietilen malzemedir. Poşet fabrikalarında yine bu malzemem türünün seçilmesi maliyetlerin minimuma indirilmesi ve fiyat uygunluğudur.

OPP ve CPP parlak ve şeffaf özellikleri bulunan bu malzeme kimyevi maddelere karşı koruyucu olması nedeni ile tercih edilmektedir. Son derece esnek bir malzeme olup toz tutmaz ve pussuz bir kullanım sağlar. Jelatin poşetler için en ideal malzemedir. Yırtılmalara karşı dirençlidir. Tekstil, Gıda, Kırtasiye ve Çiçekçilik sektöründe oldukça fazla kullanılmaktadır.

PP (Polipropilen) LDPE ve HDPE malzemelerinin arasında bir seviyededir. Diğer tür malzemelere göre daha az serttir. Bu malzeme oksitlenmeye müsait olup dış hava şartlarına pek uygun bir poşet malzeme türü değildir. 

Baskılı Poşet Fabrikası

Poşet için alımlarınız eğer yüksek kiloda olacaksa mutlaka poşet fabrikası tercih etmelisiniz. Mağazalar, marketler, çiçekçiler, hediyelik eşya mağazaları, restoran ve adet servis işletmeleri ve daha bir çok alanda yıl bazında kullanım fazladır. Baskısız yada hazır standart baskılı poşet kullanmak yerine bizlere ulaşarak fabrikamızda firmanıza özel poşet yaptırabilirsiniz. Aşağıdaki tüm poşet modellerinde fabrikamız bünyesinde imalat yapılmaktadır.

Market Poşeti Fabrikası

Market işletmelerinde hışır poşet, rulo poşeti ve atlet poşeti ürünleri çok fazla kullanılır ve sene içerisinde ciddi bir maliyet kalemi oluşturur. Bu nedenle market poşeti almayı düşünüyorsanız poşet fabrikası ile çalışmanız gereklidir. 50 kg – 100 kg market poşeti yada daha yüksek kilodaki alımlarda birim kilo fiyatları oldukça düşük olmaktadır. Lütfen bizleri arayıp fabrikamızdan fiyat teklifi alınız.

Mağaza Poşeti Fabrikası

Giyim ve Tekstil sektörü de marketlerden sonra en fazla poşet kullanımının olduğu alanlardır. Mağaza poşeti fabrikası olarak mağazalarda kullanılan poşet çeşitleri sunlardır. El geçmeli poşet, yumuşak saplı poşet, saplı poşet, takviyeli poşet, dijital baskılı poşet, bez çanta ürünleridir. 50 kg – 100 kg civarında yada daha yüksek bir imalat yaptırmayı düşünüyorsanız SDF ambalaj poşet fabrikamızdan size özel fiyat teklifi alabilirsiniz.

Kilitli Poşet Fabrikası

Kilitli poşetlerin kullanım alanları her gün artmaktadır. Gıda depolama ve saklama, ufak hacimleri parçaların korunması gibi bir çok sektör ve endüstri için önemli poşetlerdir. Şeffaf kilitli poşet, bantlı kilitli poşet, yapışkanlı kilitli poşet, buzdolabı poşeti, fermuarlı poşet gibi modelleri çeşitleri bulunmaktadır. Yüksek dayanım mukavemeti bulunan bu poşetler için yüksek kiloda minimum fiyatlarla imalat yapıyoruz.

Plastik Poşet Fabrikası

Jelatin poşet, şeffaf poşet, kilitli poşet, hışır poşet, atlet poşet, el geçmeli ve yumuşak saplı poşet dahil bir çok poşet imalatını poşet fabrikası merkezimizde yapıyor ve Türkiye’de her ildeki müşterimize gönderiyoruz. Fabrikamızda kullanılan baskı makinaları son teknoloji ürünler olup son derece kaliteli üretim sağlamaktadır. eski tip poşet mainelerinde baskı firesi ve zaiyat oldukça fazla yaşmaktadır.

Naylon Poşet Fabrikası

Poşet telafuzlarında naylon poşet sıkça geçmektedir. Ufak boy, orta boy, büyük boy ve özel boylarda naylon poşet imalatını yapıyoruz. 50kg ve üstü alımlarda oldukça uygun birim fiyatları ile çalışıyoruz. Ortalama klişesi yeni olan poşetlerin imalatı 10-14 gün aralığında sürmektedir. Klişesi hazır olan poşetler ise hemen seri imalata alınabilmekte ve daha kısa sürede teslim edilmektedir.

Poşet fabrikası arayışınız varsa mutlaka bizlere ulaşın. Sizlerin için poşet ve ambalaj gurubu için en hızlı, etkili ve nitelikli çözümleri sağlayacağımızdan emin olabilirsiniz. 

It seems we can't find what you're looking for.

Baskılı Poşet

Poşet siparişleri vermek istediğinizde direk üretici firmadan alışveriş yaparak piyasada olan en uygun fiyatlarla kaliteli ürünlere sahip olabilirsiniz.

Baskılı Poşet

Poşet Firması Numarası
0532 370 05 23
It seems we can't find what you're looking for.
Telefon EtWhatsApp Yaz