Kasa Poşeti

Firmanıza Özel Logo Baskılı Poşet. Size özel tasarım ve imalat

Kasa Poşeti

SDf ambalaj firması olarak torba ve poşet üretimleri yapılmakta olup dilediğiniz adetlerde sipariş verebilirsiniz. Kasa poşeti üreticisi olan firmamız yılların vermiş olduğu tecrübe ile sizlere en iyi kalitede ürünler sunmaktadır. Bir çok amaçlı kullanılabilen kasa torbası her renk, ebat ve kalınlıkta olabilmektedir. Kasa torbaları, fırın kasa torbası, tekstil torbası, taşıma torbası gibi birçok alanda da rahatlıkla kullanılabilmektedir. Yüksek yoğunluktaki polietilen hammaddesinden üretilen bu kasa veya koli içi torba, öncelikli olarak meyve ve sebze ile ekmek kasalarında kullanılmaktadır.

Gıda malzemesi paketlemede hijyen standartlarının üst seviyede olan bu ürünler için bizlere ulaşabilir ve hemen dilediğiniz adetlerde satın alabilirsiniz. Baskılı poşet üreticisi olan firmamız tarafından adet yada toptan kasa poşeti siparişleri verebilirsiniz.

Baskılı Poşet

Poşet siparişleri vermek istediğinizde direk üretici firmadan alışveriş yaparak piyasada olan en uygun fiyatlarla kaliteli ürünlere sahip olabilirsiniz.

Baskılı Poşet

Poşet Firması Numarası
0532 370 05 23
Kasa Torbası

Kasa Torbası

Herhangi bir adet sınırlaması olmadan kısa sürede teslimat alabileceğiniz Kasa Torbası satın almak için hemen firmamızı arayın. SDF ambalaj olarak deneyimli ekiplerimiz her boy poşet üretmekte olup oldukça hızlı üretimler ile kısa sürede ürünlerin elinize geçmesini sağlayın. Poşet üreticisi olmamızdan kaynaklı piyasada bulabileceğiniz en uygun fiyatlar ile hemen satın alma gerçekleştirebilirsiniz.

Read More »
Körüklü Kasa Poşeti

Körüklü Kasa Poşeti

Körüklü Kasa Poşeti üreticisi olan firmamızda piyasada olan en iyi fiyatlar ile alışveriş yapabilirsiniz. Körüklü kasa poşeti yaptırmak istediğinizde işinde uzman firmalardan destek olarak uzun yıllar sorun yaşamadan kullanım sağlayabilirsiniz. Kasa poşetleri içeriğine genelde gıda bazlı ürünlerin koyulmasından ötürü maksimum hijyenli bir ortamda üretilmektedir. SDF ambalaj firmamızı arayarak hemen gerekli bilgileri alın ve kısa sürede ürünleri teslim alın.

Read More »