Kasa Torbası

Kasa Poşeti

Herhangi bir adet sınırlaması olmadan kısa sürede teslimat alabileceğiniz Kasa Torbası satın almak için hemen firmamızı arayın. SDF ambalaj olarak deneyimli ekiplerimiz her boy poşet üretmekte olup oldukça hızlı üretimler ile kısa sürede ürünlerin elinize geçmesini sağlayın. Poşet üreticisi olmamızdan kaynaklı piyasada bulabileceğiniz en uygun fiyatlar ile hemen satın alma gerçekleştirebilirsiniz.

Ürün Detayları

Kasa torbası üretimleri yapılan SDF ambalaj firmamızda en uygun fiyatlar ile satın alma hizmetleri alabilirsiniz. Deneyimli ekiplerimiz hızlı üretimler yapmakta olup adet sınırlaması olarak kasa poşeti siparişleri verebilirsiniz. Fırın, sebze meyve, market satışı yapılırken kasaların içine yerleştirilerek hijyen ve koruma sağlamak maksatlı kullanılan kasa torbaları gıda ile temasa uygundur.

Kasa Poşet Torba 

SDF ambalaj firmamız tarafından her sektöre uygun poşet üretimleri yapılmakta olup değerinde rakamlar ile üretim yapılır. Kasa poşet torba satın almak istediğinizde firmamız ile bağlantı kurabilir ve hemen dilediğiniz adetlerde yada toptan sipariş verebilirsiniz. Baskılı poşet firması olarak ülkemizde kullanılan her çeşit poşet üretimi yapılmaktadır.

Henüz görüş eklenmedi.

Be the first to review “Kasa Torbası”

Your email address will not be published.