El Geçme Poşet

Firmanıza Özel Logo Baskılı Poşet. Size özel tasarım ve imalat

El geçme poşet” terimi, Türkçe’de yaygın olarak kullanılan bir ifadedir ve genellikle marketlerde ve alışveriş merkezlerinde müşterilere ürünlerini taşımaları için verilen plastik veya kağıt poşetleri ifade eder.

Bu tür poşetler “el geçme” olarak adlandırılır, çünkü müşterilerin eline alabileceği ve ürünleri taşıması için elde rahatça geçirebileceği boyutta ve biçimde tasarlanırlar. Müşteriler, bu poşetleri alışveriş sonrasında ürünleri taşımak için kullanabilirler.

Ancak, “el geçme poşet” ifadesi, plastik poşetlerin çevre üzerindeki olumsuz etkilerinin giderek artmasıyla birlikte çevre bilincinin arttığı günümüzde, çevre dostu alternatiflerin tercih edilmesi konusunda farkındalık yaratmak için de kullanılmaktadır. Geri dönüşümlü, biyobozunur veya tekrar kullanılabilir materyallerden yapılan poşetler, çevre üzerinde daha az etkiye sahip olabilir ve plastik poşetlerin kullanımını azaltmaya yardımcı olabilir.

Baskılı Poşet

Poşet siparişleri vermek istediğinizde direk üretici firmadan alışveriş yaparak piyasada olan en uygun fiyatlarla kaliteli ürünlere sahip olabilirsiniz.

Baskılı Poşet

Poşet Firması Numarası
0532 370 05 23