Baskılı Poşet Fiyatları

Firmanıza Özel Logo Baskılı Poşet. Size özel tasarım ve imalat

baskılı poşet fiyatları” belirli bir tür, boyut veya tasarımına göre değişkenlik gösterebilir. Baskılı poşetlerin fiyatları, kullanılan malzeme, boyut, baskı miktarı, tasarım karmaşıklığı ve üretim sürecine göre farklılık gösterebilir.

Eğer güncel baskılı poşet fiyatlarını öğrenmek isterseniz, baskılı poşet üreticisi Sdf Ambalaj ile doğrudan iletişim kurmanız çok daha doğru olacaktır.  Poşet baskı ve ambalaj firmamız toptan poşet alımlarınızda en düşük kilogram fiyatlarını sizlere sunacaktır.

Baskılı Poşet Fiyatları

POŞET TÜRÜ POŞET FİYATI
26cm x 38cm Küçük boy poşet fiyatı 49₺/Kg
33cm X 45cm orta boy baskılı poşet fiyatı 49₺/Kg
40cm X 50cm büyük boy baskılı poşet fiyatı 49₺/Kg
50cm X 60cm battal boy baskılı poşet fiyatı 49₺/Kg

Baskılı Poşet

Poşet siparişleri vermek istediğinizde direk üretici firmadan alışveriş yaparak piyasada olan en uygun fiyatlarla kaliteli ürünlere sahip olabilirsiniz.

Baskılı Poşet

Poşet Firması Numarası
0532 370 05 23
2 renk Baskılı Atlet Poşet

2 Renk Baskılı Atlet Poşet

Market, gıda başta olmak üzere bir çok firma tarafından 2 renk baskılı atlet poşet kullanımı yapılmaktadır. Firmamızdan en uygun fiyatlarla toptan olarak 2 renkli baskılı atlet poşet imalatı yaptırabilirsiniz.

Read More »
2 Renk Baskılı Market Atlet Poşet

2 Renk Baskılı Market Atlet Poşet

2 Renk Baskılı Market Atlet Poşet imalatımız ufak, orta ve büyük boylarda dilediğiniz tasarımlarda yapılmaktadır. Marketler için minimum 200 Kg ve üzeri imalat süreci başlatılmaktadır.

Read More »
30x35 Baskılı Mağaza Poşeti 2 Renk

30×35 Baskılı Mağaza Poşeti 2 Renk

30×35 Baskılı Mağaza Poşeti 2 Renk olarak müşterimiz için imalatı yapılmıştır. Sizin firmanız ve markanız için istediğiniz özel tasarımlarda mağaza poşeti imalatı yapabiliriz.

Read More »
30x50 baskılı 2 renk atlet poşet

30×50 baskılı 2 renk atlet poşet

Başta market ve gıda sektörü olmak üzere bir çok alanda 30×50 baskılı 2 renk atlet poşet kullanımı yapılmaktadır. İstediğiniz ebat ve özelliklerde imalatımız bulunmaktadır.

Read More »
35x45 siyah baskılı kargo poşeti

35×45 siyah baskılı kargo poşeti

35×45 siyah baskılı kargo poşeti imalatınızı farklı ebatlarda veya farklı renk seçimleriylede yapabilmekteyiz. Firmanıza özel, kişiye özel kargo poşeti imalatı için bize ulaşınız.

Read More »
Baskılı bantlı siyah kargo poşeti

Baskılı bantlı siyah kargo poşeti

Baskılı bantlı siyah kargo poşeti imalatımız her sektör için devam etmektedir. Ülkemizdeki bir çok Belediye için de en uygun fiyatlarla kargo poşeti imalatı yapmaktayız.

Read More »
Baskılı Market Hışır Poşet 2 Renk

Baskılı Market Hışır Poşet 2 Renk

Baskılı Market Hışır Poşet 2 Renk ufak, büyük, orta ve battal boylarda sizlere özel tasarımlarla imalatı yapılır. 200-250 kg minimum imalat sipariş miktarı bulunmaktadır. Fiyatlar için Sdf Ambalajla hemen şimdi görüşüpü size özel fiyat teklifi alabilirsiniz.

Read More »
Dijital baskılı yumuşak saplı mağaza poşeti

Dijital baskılı yumuşak saplı mağaza poşeti

Dijital baskılı yumuşak saplı mağaza poşeti kuruyemiş mağazası için imalatı yapılmış olup mağazacılık alanında her işletmede kullanılabilmektedir. Firmanıza, markanıza özel dijital baskılı poşet imalatını en uygun kilo fiyatları ile yapmaktayız.

Read More »
El Geçme Baskılı Mağaza Poşeti 2 Renk

El Geçme Baskılı Mağaza Poşeti 2 Renk

El Geçme Baskılı Mağaza Poşeti 2 Renk için size özel tasarım yapmakta ve hızlı teslimat ile adrese teslim çalışmaktayız. İstenilen farklı ebatlarda çalışmamız mevcuttur. Lütfen fiyat sorunuz.

Read More »
el geçmeli mağaza poşeti 2 renkli

El geçmeli mağaza poşeti 2 renkli

Mağazanız için en iyi kalitede El geçmeli mağaza poşeti 2 renkli model imalatı yapıyoruz. Size özgün tasarımlarda, farklı ebat ve özelliklerde imalatımız bulunmaktadır. Hızlı teslimat ve baskılı poşetlerde en uygun fiyatlar.

Read More »
tek renk baskılı el geçmeli mağaza poşeti

Tek renk baskılı el geçmeli mağaza poşeti

Tek renk baskılı el geçmeli mağaza poşeti müşterimizin talebi doğrultusunda özel tasarım (klişe) ile birlikte yapılıp teslim edilmiştir. Farklı ebat ve boylarda özel imalatımız vardır. Lütfen fiyat teklifi isteyiniz.

Read More »
Tek Renk El Geçmeli Poşet

Tek Renk El Geçmeli Poşet

Tek Renk El Geçmeli Poşet ihtiyacınız olduğunda deneyimli ekiplerimiz tarafından 1. kalitede ürünlere sahip olabilirsiniz. Kaliteli, ekonomik ve uzun yıllar sorun yaşamadan kullanabileceğiniz ürünlere sahip olabilirsiniz. İstediğiniz her özelliklerde poşetlere adet yada toptan sahip olmak için Sdf ambalaj olarak firmamıza hemen ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz.

Read More »