30×50 baskılı 2 renk atlet poşet

Atlet PoşetBaskılı PoşetBaskılı Poşet FiyatlarıMarket Poşeti

Başta market ve gıda sektörü olmak üzere bir çok alanda 30×50 baskılı 2 renk atlet poşet kullanımı yapılmaktadır. İstediğiniz ebat ve özelliklerde imalatımız bulunmaktadır.

Ürün Detayları

30×50 ölçülerinde bir market poşeti, genellikle küçük ila orta boyutlu alışverişlerin taşınması için kullanılan bir poşet türüdür. Bu ölçülerdeki market poşetleri genellikle plastikten yapılmıştır.

30×50 market poşeti genellikle şu gibi özelliklere sahip olabilir:

  1. Boyut: Genellikle 30 cm genişlik ve 50 cm uzunlukta olabilir. Bu ölçüler, birkaç küçük ürünün veya birkaç giysi parçasının sığabileceği bir poşet boyutudur.
  2. Malzeme: Plastik market poşetleri yaygın olarak kullanılan bir seçenektir. Genellikle hafif, dayanıklı ve su geçirmez bir plastik malzemeden yapılırlar.
  3. Renk ve Baskı: 30×50 market poşetleri genellikle tek renkli veya transparan olarak gelir. Üzerinde herhangi bir baskı veya tasarım olmayabilir veya bazı durumlarda mağaza logosu veya marka bilgisi gibi basit bir baskıya sahip olabilirler.

Bu tür market poşetlerini, genellikle süpermarketler, perakende mağazaları veya online alışveriş siteleri gibi yerlerden temin edebilirsiniz. Ölçülerinizi ve ihtiyaçlarınızı belirtmek suretiyle poşetlerinizi seçebilirsiniz. Baskılı poşet imalatında tüm modellerde üretimimiz bulunmaktadır.

Henüz görüş eklenmedi.

Be the first to review “30×50 baskılı 2 renk atlet poşet”

Your email address will not be published.