Kilitli Torba

Kilitli Torba

Firmamız Sdf Ambalaj Kilitli torba için ülkemizde bir çok firma ve marka ile çalışmaktadır. Standart kilitli torba imalatı yapabildiği gibi firmaların talepleri doğrultusunda özel boylarda ve farklı özelliklerde ürünlerinde üretimini sağlayabilmektedir. İhtiyacınıza özel ürün ve adetler için lütfen firma ürün uzmanımızla şimdi görüşünüz. Baskılı ürünler, fermuarlı kilitli, yapışkanlı, bantlı, şeffaf kilitli ve daha bir çok farklı tasarım ve modelde ürünün imalatını en uygun fiyatlarla yapıyoruz. Türkiye'nin tüm illerinden ve semtlerinden bizlere ulaşarak sipariş verebilirsiniz.

 

Kilitli Torba İmalat

Sektöre özel poşet ambalaj üretimi yapan firmamız Sdf Ambalaj Kilitli Torba ürünlerinde de sizlere en iyisini sunmaya devam etmektedir. Oldukça kaliteli ürünlerimiz Türkiye'nin bir çok yerinden talep görmekte ve uzun yılladır kullanılmaktadır. Kilitli Torba modellerimizde tamamen ihtiyacınıza yönelik özel çözümler üretmekteyiz. İstediğiniz ebat ve ölçülerde seri imalatımız bulunmakta olup kısa sürede adresinize teslim olarak gönderim yapmaktayız.

Kilitli Torbalar için fazla ücret ödemeyin ve en uygun fiyatlarla Sdf Ambalaj çözüm merkezine ulaşınız.

türkiye baskılı poşet

Kilitli Torba Kullanım Alanları

Bu poşet türümüzün kullanım alanı oldukça yaygındır. Burada sayı veya sektör belirtmemiz çok doğru değildir. Günümüzde eskiye oranla adetli ürün veya malzeme ede gıda satışı oldukça fazla yapılmaktadır. Bu nedenle Kilitli Torba ihtiyacı oldukça fazladır. Sanayi alanında vida benzeri ürünlerin paketlenmesinde kullanıldığı gibi gıda sektöründe bir çok ürünün ambalajlanmasında tercih edilmektedir. Elektronik sektöründe de yardımcı ekipmanların ambalajında son derece etkili olarak kullanılmaktadır. Kısacası her sektörde bu tür poşetler yaygın şekilde kullanımı vardır.

Kilitli Torbada Toptan İmalat ve Üretim

Poşet, Ambalaj ve Baskılı poşet üretiminde Sdf Ambalaj öne çıkan firmalardan biridir. Bir çok tüketiciye adetli alımlarda daha fazla maliyet yaşamaması için toptan üretim de oldukça uygun fiyatlarla hizmet vermektedir. İmalatımızda bir çok farklı modelde üretimi gerçekleştirmekte olan firmamız Kilit poşet ürün gruplarında da özel birimi ile sizlere destek vermektedir. Poşet hakkında daha geniş bilgiye uzmanlarımıza ulaşarak hemen alabilirsiniz. İster Canlı destek bölümünden Kilitli Torba Hakkında sorularınızı danışmanımıza iletebilir yada iletişim bölümündeki numaralardan bizlere kolayca ulaşabilirsiniz.

2 Yorum

  • hüseyin sakızlı

    merhaba standart poşet ve baskılı poşetlerle ve kilitli poşetlerden iyi satışlarım fiyat ve üretim hakkında bilgi almak istiyorum

  • Şükran gök

    Merhabalar baskılı kilitli poşete ihtiyacımız var.lacose için yaptığınız tarz düşünüyoruz.standart boylarınız ve gramajınız nedir.çok ince olmasını istemiyoruz.minimum miktarınız ve fiyat nedir.

  • E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

    Telefon EtWhatsApp Yaz