Mini Boy Baskılı Fermuarlı Kilitli Poşet

Fermuarlı PoşetKilitli PoşetKilitli Torba

SDf ambalaj poşet üreticisi firma olarak hızlı ve kaliteli imalat yapar. Mini Boy Baskılı Fermuarlı Kilitli Poşet yaptırmak istediğinizde örnekte olduğu gibi firmanıza ait logo yada slogan poşet üzerine kaliteli şekilde baskı yapılmasını sağlayabilirsiniz. Adet, toptan yada kilo bazında poşet satın almak için bizleri arayın ve üretim süreçleri hakkında detaylı bilgi sahibi olun.

Ürün Detayları

Her sektöre uygun poşet üretimleri yapılan firmamızda en iyi fiyatlarla imalat yapılır. Üretici olarak hizmet veren firmamız deneyimli kadrosu ile hızlı ve kaliteli ürünleri sizlerle buluşturmaktadır. Mini Boy Baskılı Fermuarlı Kilitli Poşet yapılmakta olup firmanıza özel baskı tasarımları yapılır. Bu tür poşetleri kullanım amacınıza uygun olarak boyut ve kalınlıklarda seçebilirsiniz. Fermuarlı kilit mekanizmasının sağladığı kolaylık sayesinde poşetlerin içeriğini güvenli bir şekilde saklayabilir ve taşıyabilirsiniz.

SDF ambalaj firmamızda profesyonel ekipler ile her sektöre uygun poşet üretimi yapılmakta olup kilitli poşet yaptırmak istediğinizde kısa sürede dilediğiniz adetlerde alım yapabilirsiniz.

Henüz görüş eklenmedi.

Be the first to review “Mini Boy Baskılı Fermuarlı Kilitli Poşet”

Your email address will not be published.