2 Renk Baskılı Kilitli Poşet

Fermuarlı PoşetKilitli PoşetKilitli Torba

SDf ambalaj poşet üreticisi firma olarak hızlı ve kaliteli imalat yapar. Mini Boy Baskılı Fermuarlı Kilitli Poşet yaptırmak istediğinizde örnekte olduğu gibi firmanıza ait logo yada slogan poşet üzerine kaliteli şekilde baskı yapılmasını sağlayabilirsiniz. Adet, toptan yada kilo bazında poşet satın almak için bizleri arayın ve üretim süreçleri hakkında detaylı bilgi sahibi olun.

Ürün Detayları

2 Renk Baskılı Kilitli Poşet olarak üretilen bu ürünler SDF ambalaj firmamızdan en uygun rakamlarla satışları yapılmaktadır. Ülkemizin en büyük poşet üreticilerinden biri olan firmamızda uygun fiyatlar, kaliteli baskı çeşitleri ile kısa sürede teslimat işlemleri yapılmaktadır. Baskılı poşet imalatçısı olan firmamız deneyimli kadrosu ile tüm ihtiyaçlarınız olabilecek poşet çeşitleri üretimleri yapılmaktadır.

Kilitli poşet üreticisi olan firmamız piyasada en uygun fiyatlarla teklif yaparak kısa sürede teslimat işlemleri gerçekleştirir. Fermuarlı kilit mekanizmasının sağladığı kolaylık sayesinde poşetlerin içeriğini güvenli bir şekilde saklayabilir ve taşıyabilirsiniz. Sektörünüze özel olarak poşet imalatı yapılan firmamızdan haftanın 7 günün bilgi ve destek alabilirsiniz.

Henüz görüş eklenmedi.

Be the first to review “2 Renk Baskılı Kilitli Poşet”

Your email address will not be published.