Dijital Baskılı Poşet

Baskılı poşet kullanımında farklı bir uygulamada Dijital Baskılı Poşet ürünleri olmaktadır. Her poşet üzerine klasik yöntemlerle baskı yapılabilmektedir ancak Dijital baskılı poşet kullanımı ile renk adedine takılmadan her bir artık renkte maliyet farkı ödemeden istediğiniz kalitede ürüne sahip olma şansınız bulunmaktadır. Normal tip baskılı poşetlerde klişe ve kalıp kullanımı nedeni ile 4-6 renk arasında baskı yapılmaktadır dijital de ise bu tamamen ortadan kalmakta istediğiniz görseli yada fotografı poşet üzerinde rahatlıkla kullanabilmekteyiz.

Kimler Dijital Baskılı Poşet Tercih Etmektedir?

Dijital Baskılı poşet kullanımı maliyeti normal baskılı poşet modellerine göre biraz daha fazla olduğundan daha detaycı yaklaşan, kalite ve görselliğe önem veren firmalar ve markalar tarafından daha fazla tercih görmektedir. Ülkemizde daha çok Giyim mağazaları, elektronik marketler, kozmetik marketler gibi işletmelerde talep görmektedir. Müşterilerinde son derece ilgisini çeken bu poşet üründe renklerde son derece canlılık ve kalite ilk bakışta görülmektedir. Firmamız Sdf Ambalaj ülkemizin her şehrine Dijital baskılı poşet gönderimi yapmaktadır. En yüksek kalitede ve son teknoloji baskı makinelerimizde üretilen bu poşetleri en uygun fiyatlarla firmamızdan alım yapabilirsiniz.

Dijital Baskılı Poşet Sipariş

Tüm poşet çeşitlerinde olduğu gibi maliyet hesabı poşet alım miktarınız ve adediniz ile doğru orantılı olarak belirlenmektedir. Dijital Baskılı Poşet siparişlerinizde poşet miktarı belirlendikten sonra grafik tasarım boyutu başlar ve yapılan çalışmayı onaylamanız dahilinde hemen imalatına başlanmaktadır. Dijital Baskılı Poşet siparişlerinizi sitemizde bulunan iletişim kanallarından bizlere ulaştırabilirsiniz. Dileyen müşterilerimiz çağrı merkezi numaralarımızdan bizlere ulaşabileceği gibi isterseniz canlı destek bölümünden hemen uzmanımızla görüşebilir ve birebir soru cevap şeklinde ilerleyebilirsiniz.

 

2 Yorum

 • cemre arslaner

  Merhaba,

  100 adet için fiyat alabilir miyim? Üzerine logomuzun basılmasını istiyoruz.

  Teşekkürler

 • Aleyna Avcı

  Pastanem için 200 adet baskılı poşet istiyorum fiyat ne kadar olur yardımcı olursanız sevinirim,iyi günler.

 • E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  Telefon EtWhatsApp Yaz