Web Analytics
manav poşeti

Manav Poşeti Baskılı Manav Poşetleri 3 boy

Manavların kullanımına uygun poşet imalatı yapıyoruz. Manav Poşeti Baskılı Manav Poşetleri 3 boyolarak tasarlanmıştır. Küçük, Orta ve Büyük boylarda sipariş talep edebilirsiniz. Toptan alımlarda en düşük poşet fiyatları ile imalat yapmaktayız. Minimum Manav poşeti alımı 200kg ve üzerinde olmalıdır. Adetli poşet satışımız bulunmamaktadır.

Manav Poşeti İmalatı

Sdf Ambalaj poşet imalatı konusunda ülkemizdeki en eski firmalardan biridir. 30 yıla yaklaşan bir deneyimi bulunan firmamız poşetlerin bir çok modelinde üretim imalat yapmaktadır. Kişiselleştirilmişim özel, firmaya özel baskılı poşet imalatımız en yüksek kalitede ve en uygun fiyatlarla devam etmektedir.

Ülke genelinde hizmet vermekte olan Manav işletmeleri için özel baskılı poşetler üretiyoruz. Atlet poşet, Manav rulo poşet en çok talep gören poşet çeşitleri arasında yer almaktadır. Hazır poşet satın almak ve baskısız kullanım yerine manav ismine özel poşet yaptırabilirsiniz.

Baskılı Manav Poşetleri

Yaptırmayı düşündüğünüz manav poşetleri üzerinde adres ve sipariş numaraları kullanarak müşterilerinizin sizi hatırlatmasını sağlayabilirsiniz. Reklam yönünden baskılı olarak kullanım ekstra avantajlar sağlamaktadır. Şimdiye kadar manavlar için yapmış olduğumuz poşetlerde daima baskılı tercih edilmiştir.

Poşet üzerinde kullanılan baskılarda maliyeti düşürmek için tek renk baskı isteyebileceğiniz gibi dilerseniz çok renkli baskıda tercih edebilirsiniz. Lütfen güncel manav poşet fiyatları hakkında bizlere ulaşarak bilgi alınız.

Manav ve Market Baskılı Poşet Yaptırın

Poşet alımlarınızda imalatçısından en uygun fiyatlarla alım yapın. Adrese teslim en uygun fiyatlar Sdf Ambalaj'da

Manav Rulo Poşeti

Manav Rulo Poşeti

Manav Poşeti Sipariş Hatları :

Çağrı Merkezi : 444 45 09
GSM : 0532 370 05 23
GSM : 0533 142 78 08

Manav rulo ve Atlet Poşeti için firmamıza hemen şimdi ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Koparmalı yada Rulo poşet türü manav reyonları için en ideal seçimlerden biri olacaktır. Müşterilerinizin hiç bir zorluk çekemden reyon bölümünden koparmak sureti ile poşetlerinizi alabileceklerdir. Hem kullanım açısından kolay olmakla beraber hemde sarfiyatı daha aza indirmektedir. Rulo poşetler için yıllık tüketim miktarınıza göre bizlerden toptan alım yapabilirsiniz.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Telefon EtWhatsApp Yaz