Web Analytics
Oto Lastik Poşeti

Oto Lastik Poşeti

Poşete ihtiyacınız olan her alanda imalat üretim yapıyoruz. Oto Lastik Poşet baskılı veya baskısız istediğiniz özelliklerde ve toptan alım fiyatları ile sizlere sunulur. 

Sdf Ambalaj poşet imalatı son derece geniş ve çeşitlidir. Bünyemizde ufak hacimli yada büyük hacim her ürün için ambalaj ve poşet çözümünü bulabilirsiniz. İmalat yapan fabrikalar, Üretim tesisleri, Mağazalar, Marketler, E Ticaret Firmaları, Öze Okullar, Kırtasiyeler, Belediyeler ve daha bir çok alanda sektör ve kuruma poşet üretimi yapmaktayız. 

Oto Lastik Poşet İmalatı

Oto lastik imalatı veya satışı yapan firmalar için özel poşetler üretiyoruz. Poşetlerin ölçü ve ebatları tam istediğiniz gibi yapılmakta olup poşetler üzerinde dilediğiniz baskı çalışmasını yapabilmekteyiz.  

Tek renk Oto Lastik poşet imalat fiyatları her ne kadar ekonomik görülse de çok renkli poşet baskılarda da bütçenizi zorlamayacak fiyatları veriyoruz. Poşetlerin üzerine dilediğiniz özel baskı uygulanır. Firma logo basımı, slogan baskısı, adres ve iletişim detayları poşet üzerine işlenebilmektedir.

Lastik Poşet İmalatı

Lastik poşetlerinde hazır ürün bulmak hayli zordur. Bir çok oto lastik firması özel imalat talep etmektedir. Türkiye genelinde bir çok lastik bayisine poşet yapımımız vardır. 

Oto Lastik Poşeti Fiyatları

Üretimini yapmış oluğumuz oto lastik poşetleri fiyatları hakkında istediğiniz kilom üzerinden fiyatlandırılma yapılır. Lütfen bizlere ulaşarak ihtiyacınız olan özellikleri ve alım kilosunu bildiriniz. Sdf Ambalaj ekibimiz sizlerde aynı gün içinde en uygun 2022 yılı oto lastik poşeti fiyatlarını verecektir. 

Poşetçi Sipariş Hatları :

Çağrı Merkezi : 444 45 09
GSM : 0532 370 05 23
GSM : 0533 142 78 08

Oto Lastik Poşeti için firmamıza hemen şimdi ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz. 

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Telefon EtWhatsApp Yaz