Web Analytics
Koparmalı Poşet

Koparmalı Poşet

İsteğinize özel farklı ölçülerde baskılı veya baskısız Koparmalı Poşet imalatı yapıyoruz. Bir çok poşet grubu için özel imalatımız vardır. Sdf ambalaj toptan poşet imalatçısı olarak ülkemiz genelinde her bölgeye ve her sektöre poşet yapmaktadır. İstediğiniz özellikleri bizlere iletin hemen en uygun fiyat teklifini sizlere verelim. 

Sdf Ambalaj poşet imalatı konusunda ülkemizin önde gelen bir kaç ambalaj firmasından biridir. İmalat yapan fabrikalar, Üretim tesisleri, Mağazalar, Marketler, E Ticaret Firmaları, Öze Okullar, Kırtasiyeler, Belediyeler ve daha bir çok alanda sektör ve kuruma üretim yapmaktadır. 

Koparmalı Baskılı Poşet

Baskılı koparmalı poşet imalatını toptan alımlarda en uygun fiyatlara sizlere ulaştıyoruz.  Bize ihtiyacınızı belirtin sizlere en yüksek kalitede koparlı poşet imalatı yapalım. 

Tek renk koparmalı poşet imalat fiyatları her ne kadar ekonomik görülse de çok renkli poşet baskılarda da bütçenizi zorlamayacak fiyatları veriyoruz. Poşetlerin üzerine dilediğiniz baskı yapılabilmektedir. Firma logo basımı, slogan baskısı, adres ve iletişim detayları poşet üzerine işlenebilmektedir.

Koparmalı Poşet İmalatı

Poşet alırken adetli ve hazır poşetler yerine firmanıza özel poşet yaptırın. Sdf ambalaj çok kısa sürede imalatı tamamlar ve adresinize teslim eder. Poşetlerin baskılı olarak kullanımı bir çok avantajı beraberinde getirir. Sadece reklam amaçlı değil görsel kalite ve itibar yönünde de baskılı kullanım en doğru olanıdır. Koparmalı Poşetçi olarak aşağıda belirtilen tüm poşetler hızlı imalatımız vardır.

Koparmalı Market Poşeti

Marketler için en çok poşet imalatı yapan ve ülke çapında binlece marketin poşet imalatçısı konumundayız. Senelerdir poşetlerini bizden alan şubeli veya yerel bir çok market bulunmaktadır. Yüksek kilodaki yıl boyunca poşet tüketen marketler için en uygun fiyatlarla üretim yapıyoruz.

Marketler baskılı poşet ürünleri içinde atlet, hışır, rulo poşet dediğimiz ürünlerden kullanmaktadır. Farklı yoğunluklara sahip olan bu poşetler için istediğiniz tüm özelliklerde imalatımız bulunur. Poşetin iki tarafı baskılı, tek renk yada 5+ renk tercih edebilirsiniz. Market poşet miktarı minimum 200 kg ve üzerinde olmalıdır. Bu miktar altında imalatımız baskılı ürünlerde bulunmamaktadır.

Koparmalı Kilitli Poşet

Kilitli poşet grupları günümüz içinde oldukça etkili bir depolama ürünüdür. İmalat yapan firmalar, ürün satışı yapan şirketler, gıda depolama, hacmi düşük malzeme depolama için son derece uygun poşetlerdir. Kilitli poşet ürünleri çok çeşitlidir. Şeffaf model, bantlı, yapışkanlı, Perforeli, fermuarlı gibi bir çok çeşitleri bulunur. Sdf ambalaj kilitli poşetlerin her türünde kendi bünyesinde imalat yapmaktadır. Kilitli poşetler baskılı veya baskısız üretimimiz vardır.

Koparmalı Mağaza Poşet Modelleri

Mağazalarda 3 tip farklı poşet modeli tercih edilir. El geçmeli mağaza poşeti, yumuşak saplı poşet, takviyeli poşet olarak bilinir. Bu poşetlerin ufak, orta, büyük boyları standart olarak baskıya alınır. Standart dışı ölçü ve ebatlar için lütfen yetkilimiz ile görüşünüz. Mağaza poşetleri için tek renk baskılı imalat isteyebileceğiniz gibi çok renkli baskıda yaptırabilirsiniz.

Toptan mağaza poşet alımlarında birim kilo için en uygun poşet fiyatları firmamızdadır. Yüksek kilo fiyatları ödemek istemiyorsanız mümkün olduğu kadar 200 kg ve üzeri alım yapmanız önerilmektedir.

Poşetçi Sipariş Hatları :

Çağrı Merkezi : 444 45 09
GSM : 0532 370 05 23
GSM : 0533 142 78 08

Koparmalı Poşet için firmamıza hemen şimdi ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz. 

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Telefon EtWhatsApp Yaz