Poşet Fiyatları

Poşet Fiyatları

Baskılı El geçmeli, Yumuşak saplı Mağaza poşeti 2.20 $, Baskılı market poşet fiyatları ise 1.55 $ kilo fiyatları satışımız bulunmaktadır. Baskılı cepli kargo poşet fiyatları 1000 adet için 1.199₺’dan başlayan fiyatlarla imalatı yapılmaktadır. Poşetlerin tek renk baskı, çok renkli baskılı, dijital baskı ve diğer ekstra istenen özelliklere göre fiyatları farklı olabilir.

2022 Poşet Fiyatları

2022 Poşet Fiyatları

Poşet imalatında en iyi kalitede hammadde kullanımı yapıyoruz. Birim kilo poşet fiyatlarını minimuma indirmek için toplu imalatı öneriyoruz. Türkiye ve Avrupa’nın bir çok ülkesinden sipariş alıyor ve adrese gönderim sağlıyoruz. Ortalama imalat ve adrese teslim süresi 14 gün içinde gerçekleşmektedir. Poşet üzerindeki baskı için özel klişe çalışması gereken durumlarda klişe fiyatları en uygun şekilde sizlere sunulur.

Poşet hammadde alımı dolar üzerinden olduğu için bazı poşeti gruplarında kilo fiyatları dolar olarak belirtilmiştir. Alım yapacağınız kiloya göre lütfen fiyatları firma yetkilimizle görüşünüz. Market ve mağaza poşetlerinde 200 KG ve üzeri alımlar fiyatların çok daha uygun olmasını sağlamaktadır.

Mağaza Poşeti Fiyatları

Mağaza Poşeti Fiyatları

Mağazalarda sık tercih edilen baskılı poşet çeşitleri olan el geçmeli poşet, yumuşak saplı poşet ve takviyeli poşet ürünleridir. Ortalama minimum 200Kg ve üzerinde alımlarda imalat yapabilmekteyiz. Çok renkli baskılarda ve tek renk poşet baskılarında fiyatlar farklılık göstermektedir. Poşetlerin üzerine baskı aşamasında slogan, logo, adres ve iletişim bilgileri eklenebilmektedir. İmalatını yaptığımız mağaza poşetleri adresinize ortalama 14 gün içinde teslim edilir. Aşağıda belirtilen mağaza poşeti fiyatları 2022 yılı için geçerlidir.

  • Baskılı El geçmeli poşet fiyatı : 1Kg 2.20 $
  • Yumuşak saplı mağaza poşet fiyatı : 1Kg 2.20 $

Market Poşeti Fiyatları

Market Poşeti Fiyatları

Marketlerde poşet kullanımı yıl boyunca yüksek olduğu için mutlaka toptan alım ve imalat tercih edilmelidir. Sdf Ambalaj firmamızda market poşetleri için her ebat ve boyda imalat yapılmaktadır. Atlet poşet olarak da bilinen ürün aynı zamanda hışır poşet adı ile de piyasada bilinir. 1.Kalitede hammadde kullanımı ile yüksek baskı kalitesi sağlıyoruz.

  • Baskılı market poşet fiyatları : 1Kg 1.55 $

Kargo Poşeti Fiyatları

Son yıllarda bir çok sektörde ciddi oranda kargo poşeti kullanımı yaygınlaşmıştır. Bir çok firma ve işletme kendi firma ve markası için özel kargo poşeti yaptırmaktadır. Hazır solgun renkli kargo poşetleri kullanmak yerine size özel kargo poşet yapabiliriz. Yapışkanlı kargo poşeti, şeffaf kargo poşeti, siyah kargo poşeti, renkli kargo poşeti, e ticaret kargo poşeti, cepli kargo poşeti bazı çeşitlerimiz arasındadır.

Aşağıda belirtilmiş olan poşet fiyatları 2022 yılı için 1000 adet imalat fiyatıdır. Lütfen sipariş vermeden önce renk, ebat ve adet detayları hakkında Sdf ambalaj yönetimi ile görüşünüz.

  • Baskılı cepli kargo poşet fiyatları : 1000 adet 1.199₺

Poşetlerimiz kendi imalatımızdan olup 20 yılı aşkın sektör deneyimi ile müşterilerimize ulaştırmaktayız. Hatasız ve kusursuz bir imalat, tam zamanında teslimat için lütfen siparişin son aşamasında firmamız ile mutabık olunuz. Sizlere vereceğiniz tüm poşet fiyatları minimum kâr marjı ile sizlere ulaşır.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Telefon EtWhatsApp Yaz