Web Analytics
Logolu Poşet Basımı Naylon

Logolu Poşet Basımı Naylon 5 Tip Farklı Model

Üretim alanlarımızda logolu poşet basımı naylon modellerde oldukça yaygındır. Her ne kadar naylon poşet kullanımın azalması için çalışmalar olsa da naylon poşetlerden tamamen vazgeçmek mümkün olmamaktadır. Ekonomik bir yapıda oluşları işletmelerin naylon poşetlerden vazgeçememesini sağlamaktadır. Bizler de olabilecek en sağlıklı haliyle naylon poşetlerin üretimine devam etmekteyiz.

Naylon poşetlerde en yaygın tür logolu olanlardır. İşletmelerin talep ettiği logolu poşet basımı naylon modellere kolaylıkla uygulanabilmektedir. İşletmelerin logoların ebatlarına ve logoya ek olarak olmasını istedikleri bilgilere karar vermesi gerekmektedir. Bu kararlar verildikten hemen sonra firmamız tarafından üretim aşamasına geçilebilmektedir.

Logolu Poşetlerde Hangi Tasarımlar Kullanılabilir?

Firmamızın sunduğu imkanlardan olan logolu poşet basımı naylon modellerde çok başarılı bir şekilde uygulanmaktadır. Belirlenmesi gereken ilk etmen logoların her iki tarafta ya da yalnızca bir tarafta olduğudur. Bu durum fiyatları etkilediğinden bazı işletmeler yalnızca tek bir tarafta logonun olduğu modelleri tercih ederler. Ancak poşetlerin kullanıldığı her alanda markalarının gözükmesini isteyen işletmeler için çift taraflı modeller kaçınılmazdır.

Satın alınacak olan baskılı poşet farklı renklere sahip olabilmektedir. Genel olarak markalar satış yaptıkları ürünlerin rengini logolarında ya da diğer tasarımlarında kullanırlar. Bu durum markanın belirli bir renk ile özdeşleşmesine sebep olmaktadır. Böyle bir durum söz konusu olduğunda poşetlerin rengi tamamen farklı olabilir. Logolar, markanın hakim olan renginin üzerine konulacaktır.

  1. Atlet Tip Logolu Poşet
  2. Yumuşak Saplı Logolu Poşet
  3. El Geçme Logolu Poşet
  4. Takviyeli Logolu Poşet
  5. Kargo Logo Baskılı Poşet

Logolu Poşetlerde Kaç Renk Baskı Kullanılır?

Renk çeşitliliği farklı sebeplerle talep edilebilmektedir. Firmanın logosunun içinde 4-5 çeşit renk varsa ve firma orijinal hali ile logonun basılmasını talep ediyorsa fiyatlama ona göre değişecektir. Bazı poşet imalatı yapan firmalar kullanmış oldukları makinalar nedeni ile çoklu renk baskısı yapamayabilir. Firmamız Sdf ambalaj üretiminde ise en gelişmiş poşet baskı makinaları kullanılmakta olup istediğiniz adetlerde renk logolu poşetlerde kullanılabilmektedir.

Standart poşet imalatı ve siparişlerinde 2 renk olarak ilerlenmektedir. 2 renk baskı haricindeki tüm alımlar ve poşet imalatları özel sipariş kapsamına girmektedir.

Logolu Naylon Poşet Yaptırın

Logolu Naylon Poşet Yaptırın

Hazır görsel yönü kötü olan poşetleri kullanmaktan sıkılmadınız mı? Firmanıza özel logolu poşetinizi hemen en uygun fiyatlarla imalatçı firmamızdan yaptırabilirsiniz. Tüm kadrolarımızla sizlere en iyi hizmeti sağlayacağımızdan emin olabilirsiniz.

Logolu Poşet Basımı Naylon Fiyatları

Logolu Poşet Basımı Naylon Fiyatları

Sadece logo basımı ile fiyatlar belirlenmemektedir. Baskılı poşet fiyatları belirlenirken alım miktarı (kilosu), poşet ebat ve ölçüleri, poşet üzerine işlenecek baskı renkleri hesaplanır ve fiyat ortaya çıkar. Sdf ambalaj olarak sizlere en doğru fiyat teklifini verebilmemiz için bu detayları bilmemiz gerekmektedir.

Lütfen istediğiniz logo poşet basımı modelleri hakkında bizlere ulaşınız. Ülkemiz genelinde her bölgeden sipariş talebi alıyoruz. Sektörel anlamda en eski firmalardan biri olup sizlere hatasız, kusursuz çözümleri sunmaya devam ediyoruz.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Telefon EtWhatsApp Yaz