Web Analytics

Naylon Poşet İmalatı

Ülkemizde naylon poşet hemen hemen her alanda tüketilmekte, kullanılmaktadır. Naylon Poşet İmalatı yapan Sdf Ambalaj her işletmeye özel çözümler sunmaktadır. Baskılı ve Baskısız poşetleri, HOPE, LOPE, PP, OPP, CPP, BOPP, metalize, pearlize, kilitli poşet ve torbaları kendi imalathanesinde üretmekte olup işletmelerin kullanımına sunmaktadır. Baskılı Poşet ihtiyacınızda en uygun fiyatlarla toptan olarak alım yapmanızı sağlamaktadır.

Baskılı Poşet İmalatı

Naylon Poşet İmalatı

Naylon poşetlerde baskısız kullanım eskiye oranla oldukça düşük durumdadır. Genelde bir çok ticari işletme poşetlerde baskıyı tercih etmektedir. Ancak her ambalaj ve poşet üretici firması kaliteli baskı çözümleri sunamamaktadır. Naylon Poşet İmalatı için uzun senelerdir ülkemizde binlerce kurumsal firmaya çözümler sağlamış olan firmamız Sdf Ambalaj kaliteli ve nitelikli baskı makineleri ile sizlere en yüksek kalitede Naylon Poşet İmalatı sunmaktadır. Baskılı Poşet firmaya bir çok yönden faydası bulunan en doğru kullanım modelidir. Poşet üstünde firma logonuz, firma iletişim bilgileri veya tanıtıcı bir ürününüzü baskı yaptırabilirsiniz. Dileyen müşterilerimiz ise Baskılı Poşet tercihi yapmak istemiyorsa Baskısız olarak üretim isteyebilmektedir.

Toptan Uygun Fiyatlarla Poşet İmalatı

Naylon Poşet İmalatı için üretici firmamız son derece uygun kilo fiyatları ile sizlere üretim sağlamaktadır. Adetli alımın birim fiyatlarının son derece yüksek olduğu herkes tarafından bilinmekte olup eğer sarfiyatınız fazla ise kesinlikle alımlarda toptan üretim desteği almanız gereklidir. Baskılı Poşet Fabrikamızda en ufak işletmeden en kurumsal firmalara kadar tüm sektörlere desteğimiz bulunmaktadır. Kilitli Poşet, Market Poşetleri, Mağazalar için poşetler, Kargo poşeti gibi bir çok çeşit poşet gurubunda hizmetimiz bulunmaktadır.

3 Yorum

 • Ahmet Bahar

  18650 pil için shrink wrap isimli bir daralan boru plastik yurtdışından geliyor. Bu tür bir üretimimiz var mı? Cep : 0505 3325109

 • Isa bicek

  Toptan kullan at temizlik ürünleri üzerine is yapmaktayim ürünler hakkında bilgi alabilirmiyim tsk ederim

 • ÖZKAN YUVARLAK

  Merhaba iyi işler Toptan fiyatları için en az alım nekadar fiyatları nedir buz dolabı poşeti et veya süt poşeti askılı veya atlet poşet. Çöp poşeti fiyat listesi alabilirmiyim

 • E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Telefon EtWhatsApp Yaz