Web Analytics
Toptan Bakliyat Poşeti

Toptan Bakliyat Poşeti

Gıda sektörü için Toptan Bakliyat Poşeti firmamız tarafından en uygun fiyatlarla yapılmaktadır. Sdf Ambalaj kendi imalatında isteğe bağlı bir şekilde baskılı, baskılsız poşet imalatı yapmaktadır. Bakliyat poşetleri genelde gıda sektöründe kullanılmaktadır.

Bakliyat, Makarna, Şeker, Tuz Ambalajı, makarna ambalajı ve kuruyemiş gibi bir çok gıda ürünlerinin dış ortam şartlarından etkilenmesini engellemek ve içerisinde bulunan gıdanın kendi özelliğini koruyabilmesi sağlanmalıdır. Bunun içinde ihtiyacınız olan bakliyat poşetlerinin toptan üretimizi sağlamaktayız.

Kuru Gıda Poşet Üretimi

Gıda ambalajı üretiminde kullanılan malzeme, sizin üretmiş olduğunuz gıdanın en uygun ve güvenli şekilde raf ömrünü uzatmayı ve dış etkenlere karşı dayanımı sağlayacaktır. Bakkallada, marketlerde birçok gıda alanında en çok kullanılan poşetler arasında yer alan bakliyat torbaları en kaliteli ve uygun fiyatlarada sdf aracılığıyla sizlere sunulmaktadır.

Bakliyat Poşet İmalatı nedir? bakliyat poşeti genellikle marketlerde pazarlarda kullanılan poşet türü ne denir bakliyat poşeti özellikle marketlerde veya reyonlarda açık ürünlerin içinde konulmasına ve bozulmaması için ağzını kapatarak veya sıcak kaynak yaparak kullanılmaktadır genellikle aktarcılar kullanabilir Pazarcılar kullanabilir naylon poşet diye de geçebilir özellikle bakliyat poşetleri firmamız tarafından bakliyat poşeti imalatı yapmaktayız Türkiye’de bakliyat poşeti yapan firmalardan bir tanesi.

Bakliyat Ve Bakliyat Poşetlerinin Önemi

Bakliyat ürünlerinin sağlığa yararları acısından saymakla bitmiyor. Bakliyatlar yüksek protein, yüksek lif içermesi ve yağ içermemesi sebebiyle beslenmemizin önemli bir parçası, özellikle glüten hassasiyeti olanlar için de iyi bir seçenek. Geleneksel kuru fasulye, nohut ve mercimeğimiz çok lezzetli ama biraz daha farklı tariflerle tüketimi arttırmak ve toplumun geneline yaymak büyük önem taşıyor. Peki bu altın degerindeki bakliyatlarımızı korumak bir o kadar önem arz ediyor değilmi? Tamda bu noktada üstün kalite ve işçilik anlayışıyla çalışmakta olan sdf  ambalaj devreye girerek siz değerli müşterilerimize poşet ve ambalaj konusunda yardımcı olmak için çalışıyor. Detaylı bilgi almak için sizler sitemize davet ediyoruz.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Telefon EtWhatsApp Yaz