Web Analytics
Baskılı Elbise Poşeti

Baskılı Elbise Poşeti

Elbise poşeti elbiseleri dış etkenlerden korumak için üretilen poşet türüdür. Baskılı Elbise Poşeti özellikle üst giyim ve kuru temizleme sektörlerinde tercih edilen elbise torbası omuzluklu ve düz perforeli seçenekleriyle askı delikli olarak sunulmaktadır. Bayanlarda abiye elbiselerinin erkeklerde ise takım elbiselerin olmazsa olmazları olan elbise poşeti veya kılıfı olarakta bilinen poşet çeşitlerinin baskılı baskısız olarak imalatı yapılmaktadır.

Takım elbiseler seyahat esnasında bavullarda taşınamadığı için takım elbise kılıflarının önemi son derece yüksektir. Takım elbise kılıfında ile taşınan elbiselerin ütüsü bozulmaz, kullanılan kumaşın hava alabilen yapısı sayesinde elbisenizde nem ve rutubet kaynaklı kötü koku oluşmaz. Elbisenizi, elbise kılıfı ile taşıyarak kirden, tozdan ve elbisenin başına gelebilecek kötü durumlardan koruyabilirsiniz. Elbise kılıflarının sırt ve göğüs bölgelerine uygulanan baskı çalışması ile de aynı zamanda uzun ömürlü, kalıcı bir reklam sağlamış olacaksınız.

Elbise Poşeti Hangi Amaçlarla Kullanılır

Elbise kılıfı baskısı ön sağ yan tarafta arka üste ve alta birbirine zıt şekilde basılmıştır. Elbise kılıfı tam boy şeffaf fermuarlı, iki tarafı kulplu üretilmiştir. Takım elbiselerinizi seyehatlerde, gardoroplarınızda tozlanmalara ve kırışmalara karşı korumaktadır, aynı zamanda dağınık görüntüyüde engeller. Elbise kılıf ölçüsü özel isteğe göre farklı ölçüler veya renkler ile üretim yapılmaktadır. Daha detaylı bilgi için sdfambalaj.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Elbise tasıma çantası olarakta  kullanılmaktadır Elbise Poşeti aynı zaman da gardolabınızdaki dağınıklığıda engeller. İstenilen ebat ve renkte  baskılı baskısız  bir tarafı seffaf ve renkli olarakta üretilmektedir. Firmalar için önemli bir reklam aracıdır üzerindeki baskısından dolayı. Baskılı  poşet ve baskısız poşet hiç farketmez her türlü imalatımız bulunmaktadır.

Toptan Baskılı Elbise Poşeti

Türküyenin  her noktasına gönderim imkanı olan saf ambalaj toptan baskılı poşet alımlarındada uygun fiyat seçenekleriyle de şaşırtmaya devam etmektedir. Tüm  sektörde olduğu gibi poşet sektöründede toptan alındığı  taktirde ekonomik çözüm sunmaya devam etmektedir. Özellikle Kuru temizleme firmaları ve tekstil firmaları tarafından en yoğun şekilde tercih edilen bu poşet türleri için firmamız deneyimli ekipleri ve firma kalitesi ile sizlere en iyi hizmeti vermektedir.

Elbise poşetleri ve diğer poşetlerimizle ilgili bilgi almak isterseniz sdfambalaj.com adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

 

 

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Telefon EtWhatsApp Yaz