Web Analytics
Kargo Poşeti Fiyatları

Kargo Poşeti Fiyatları

Günümüzde oldukça genişleyen e ticaret satışları için her zaman kargo poşeti ihtiyacı olmaktadır. Kargo poşeti fiyatları piyasada tüm rakiplerimizden daha uygun verilerek hak ettiği değerle satılması ve kullanılması sağlanır. 2023 yılında en iyi fiyatlar ile kargo paketi ihtiyacınız varsa Sdf ambalaj olarak anlık çözümler üretiyoruz. Ülkemizin en büyük poşet ambalaj üreticisi olan firmamızdan ufak boy, orta boy, büyük boy olarak standart kargo poşeti baskı yapılmaktadır.

Son yıllarda artan kilit poşet ve kargo poşeti imalatınıda firmaya özel baskılı veya baskısız şekilde üretmekteyiz. Sdf ambalaj olarak üretim batlarının oldukça geniş olması sebebiyle sipariş vereceğiniz kargo poşeti kısa sürede elinize ulaşır. kargo poşeti fiyatları 2023 yılında da olabilecek en uygun rakamlar ile üretilmektedir. Sürekli artan enflasyon rakamları ile günümüzde poşet fiyatları da sürekli değişmektedir. Talep edeceğiniz kilo veya tonluk siparişlerinizde sizlere en uygun rakamlar sunarak çalışma yapılmaktadır.

Baskılı Kargo Poşeti Fiyatları 2023

Ülkemizin en büyük poşet imalatçısı olan Sdf ambalaj tüm poşet modellerinde üretimler yapmaktadır. Her çeşit ve model kaliteli ister tek renk ister 5+ üzeri renk seçenekleri ile yaptırabilirsiniz. İster standart modeller olan kataloğumuzdan seçim yapabilir istersenizde firmanıza ait logo yada slogan kargo poşetine en iyi şekilde baskı yapılır. 1. sınıf olarak üretilen baskılı kargo poşeti en ekonomik rakamlar ile yapılmaktadır. Verdiğimiz fiyatlar kilo fiyatları olup nihai net fiyatı 0532 370 05 23 aracılığı ile öğrenebilirsiniz.

Sdf ambalaj ile poşet yaptırırken sizlere en iyi fiyatlar ile hizmet vermeyi hedefliyor ve bütçe dostu rakamlar ile ulaştırıyoruz. Kargo poşeti bir çok sektör ihtiyacı olmakta ve sürekli alımlar yapılmaktadır. İster tek renk ister çok renkli kargo poşeti olarak işletmenizi e ticaret siparişlerinde en iyi şekilde reklamını yapabilirsiniz. Kaliteli bir kargo poşeti firmanıza değer katacağı için hem uygun hemde kaliteli üretici olan firmaları tercih etmelisiniz.

Baskılı Kargo Poşeti Fiyatları 2023

Kargo Poşeti 2023 Fiyatı

30 yılı aşkın ambalaj sektöründe faaliyet gösteren firmamız her sektöre uygun kargo poşeti yada kilitli poşet üretimleri olmaktadır. Kargo poşeti siparişlerinizde bir çok durum fiyatları etkileyici faktördür. Bunlardan bazıları talep ettiğiniz kargo poşeti kilosu en temel fiyat belirleyici olmaktadır. Haricinde kargo poşeti çeşitleri cepli kargo poşeti, cepsiz kargo poşeti, baskılı kargo poşeti, baskısız tek renk kargo poşeti, standart ölçülerde kargo poşeti ve diğer ekstra talepleriniz fiyatı net belirleyici olmaktadır.

Kargo poşeti fiyatları 2023 yılında da tıpkı geçmiş senelerde de olduğu gibi bu senede ekonomik ve kaliteli rakamlar ile yapılmaktadır. İstediğiniz kilo ve tonda sipariş için Sdf ambalaj firmamıza ulaşabilirsiniz. Direk üreticiden kargo poşeti yaptırmanız durumunda sizlere en uygun fiyatlar ile yaptırabilirsiniz. Minimum 100 kg üzeri sipariş verilebilen bu poşet türünde standart yada standart dışı özel ölçülerde sipariş verebilirsiniz.

Kargo Poşeti 2023 Fiyatı

En Uygun Kargo Poşeti 2023

Piyasada bir çok kargo poşeti üreticisi olsa da önemli olan kullanılan malzemenin iyi olmasıdır. Kargo poşeti müşterinize ulaştığında direk sizleri temsil edeceğinden kaliteli ve şık bir görünüm çok önemlidir. Sdf ambalaj piyasadaki en iyi fiyatlar ile hizmet vermekte olup sizlere değerinde ve uzun yıllar tecrübemiz ile en doğru üretimi yapıyoruz. Teknolojik cihazlar ile üretilen mağaza poşetleri yüksek rakamlar ödemek yerine 2023 yılında en uygun fiyatlar ile yaptırabilirsiniz.

E ticaret de hizmet veren tüm firmaların kargo poşetine ihtiyacı olmaktadır. Profesyonel poşet üretim tesisimizde en uygun rakamlar ile üretilmekte olup firmanıza ait logo yada slogan baskılı poşet olarak yaptırabilirsiniz. Her poşet çeşidi üretimi yapılan Sdf ambalaj firmamızda kargo kilitli poşet için kilo yada toptan ucuz poşet taleplerinde bulunabilirsiniz.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Telefon EtWhatsApp Yaz