Web Analytics
Kalın Kilitli Poşet

Kalın Kilitli Poşet

Çeşitli özelliklerde kilitli poşetlerin üretimi yapılmaktadır. Kalın kilitli poşet bazı sektörler için oldukça önemli ve sadece malzeme yapısının kalın olması gerekmektedir. Her sektöre özel ayrı üretimler yapılmakta olup istediğiniz bütün özelliklerde yapılır. Poşetlerin kalın olarak üretilmesi genellikle içeriğindeki malzemelere zarar gelmemesi yada yırtılmaması açısından önem arz etmektedir.

Kilitli poşet üreticisi olan firmamız ihtiyacınıza uygun olarak en iyi şekilde yapılmaktadır. Baskılı poşet, baskısız poşet, fermuarlı poşet ve şeffaf poşet çeşitleri bulunmaktadır. Sdf ambalaj kendi imalatından istediğiniz ebatlarda ve istediğiniz kiloda imalat yapabilmektedir. Kalın poşet yaptırmak istediğinizde adet fark etmeksizin firmamıza ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Kilitli Kalın Poşet

Poşetlerin kimi sektörler için kalın olması çok önemlidir. Bir çok endüstri ve sanayide Kalın kilitli poşet kullanımı yapılmaktadır. Kilitli kalın poşet yaptırmak istediğinizde Sdf ambalaj firmamızdan hemen ulaşabilir ve poşet üretimleri hakkında detaylı destek alabilirsiniz. Ufak parçalar kullanılması için genellikle kilitli poşetler kullanılır.  Ağır, pahalı ve zarar görmemesi gerek parçaların özellikle kalın poşetlerde muhafaza edilir.

Neredeyse sayısız alanda kullanılan bu kalın kilitli poşet modelinde gıdadan tutunda sanayi sektörüne kadar her alanda kullanılmaktadır. Ufak parça eşyaların ambalajlanması için son derece etkili bir kullanım yöntemidir. Gıda sektörü başta olmak üzere imalat üzerine çalışan işletmeler için kilitli torbalar en sık tercih edilen bu poşetlere ulaşmak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Kilitli Kalın Poşet

Kalın Kilitli Poşet Üreticisi

Ufak ürün gruplarının muhafazası ve sergilenmesi için kilitli ürün grupları son yıllarda en çok kullanılan poşetlerin başında kilitli poşet gelmektedir. Bu poşetlerin kalın olarak üretilmesi sağlamlık açısından hemde ürüne zarar vermemesi adına oldukça önemlidir. Kilitli torba adı ile bilinmekte olan bu poşet ürünü ebatları ve diğer tüm özelikleri için firmamız uzmanları ile hemen canlı destek bölümünden görüşebilirsiniz.

Kalın poşetler piyasada normal poşetlere göre sağlamlık açısından daha güvenilirdir. Kalın kilitli poşet üreticisi olarak piyasada çok ucuz fiyatlar ile sektörünüze özel ölçülerde poşet tasarımları yapılmaktadır. Türkiye’nin her yerinden firmamıza ulaşarak sipariş verebilirsiniz. Ortalama imalat süresi 7-14 gündür.

Kalın Kilitli Poşet Modelleri

Firmamız Sdf Ambalaj Kalın Kilitli Poşet üretimini kendi imalathanesinde gerçekleştirmekte olup ülkemizin her noktasına gönderim yapılmaktadır. Kalın kilitli poşet modelleri olarak bu ürünlerinde çeşitlilikleri bulunmaktadır. Kilitli, fermuarlı ve antistatik poşet gibi çeşitleri ile sektörünüze en uygun olan ürünleri yaptırabilirsiniz. Piyasada adetli satışı yapılan bir çok çeşit bulunsa da toptan imalat yaptırarak çok daha uygun fiyatlarla çözüm sağlayabilirsiniz.

  • Kalın Baskılı Kilitli Poşet
  • Kalın Baskısız Kilitli poşet
  • Kalın Fermuarlı Kilitli Poşet
  • Kalın Antistatik poşet

Sizlere en makul fiyat olanakları sunduğumuz Kalın Kilitli Poşet ihtiyacınız olduğunda arayın aynı gün gerekli bilgileri sizlere verelim. Küçük boy, orta boy, büyük boy veya özel ebatlarda tasarım ve üretim yapmaktayız. Ambalaj tasarım ekibimiz ihtiyacınız dahilinde sizlere özel klişe çalışması yapabilmektedir. Sektörel anlamda ayrım yapmaksızın fabrikamızda en iyi kalitede her model poşetlerin üretimi yapılabilmektedir.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Telefon EtWhatsApp Yaz