Web Analytics
1 kg poşet kaç tl

1 kg poşet kaç tl

Poşetler türüne, özelliklerine ve miktarına göre değişken fiyatlardadır. 1 kg poşet kaç tl sorunuza cevap verebilmek için hangi poşet çeşitlerinde ilgili olduğunuz bilinmelidir. Ortalama Türk Lirası ile 30₺'den başlayan fiyatlardır diyebiliriz. Kilo ile poşet fiyatları listemiz aşağıda paylaşılmış olup talep ve isteğinize göre listede olmayan poşet grupları için özel fiyat alabilirsiniz.

Baskılı poşet çeşitleri oldukça fazladır. El geçmeli poşet, yumuşak saplı poşet, takviyeli poşet genelde mağazalarda kullanılırken atlet ve hışır poşet ürünleride marketlerde tercih edilir. Kilitli poşet grupları ürün saklama ve depolama için tercih edilirken firmaların müşterilerine ürün teslimatları kullandıkları poşetler ise kargo poşeti modellerdir.

Güncel 1 kg poşet kaç tl

Aşağıdaki listemizde firmamız Sdf Ambalajın güncel fiyatları görebilirsiniz. Son aşamada mutlaka fiyatlar ve poşetlerin diğer özellikleri için firma yetkilisi ile görüşmeniz gerekmektedir.

  • Baskılı El geçmeli poşet fiyatı : 1Kg 2.20 $
  • Yumuşak saplı mağaza poşet fiyatı : 1Kg 2.20 $
  • Baskılı market poşet fiyatları : 1Kg 1.55 $
  • Baskılı cepli kargo poşet fiyatları : 1000 adet 1.199₺

1 kg poşet kaç tl Fiyat Sorun

Listemizde olmayan, yukarda fiyat belirtilmemiş poşet ürünleri için lütfen bizlere ulaşarak fiyat sorunuz. İmalat bünyesinde üretimi yapılacak poşet ürünü yoktur. 1.sınıf kalitede her poşet grubunda üretim yapmaktayız. Miktarı yüksek alımlarınızda en düşük birim kilo fiyatları ile hizmet vermekteyiz. Sdf Ambalaj ülke genelinde binlerce farklı müşterisine senelerdir aynı kalitede poşet üretmektedir.

1 kg poşet kaç tl ? ve diğer tüm sorularınız için bizlere şimdi ulaşabilirsiniz. Sorularınızı ister bizi arayarak isterseniz WhatsApp hattımız üzerinden bizlere iletebilirsiniz.

</ br>

Kilo İle Poşet Fiyatları 2023

Her tür poşet modeli için kilo ile imalat yapmaktayız. Üretimini yapmış olduğumuz poşetler genelde baskılı tür poşetlerdir. Çöp poşeti, Kilitli ve kargo poşetlerinde baskısız imalatımızda bulunmaktadır. Adetli poşet satışımız bulunmamakta olup kilo ile satışımız vardır. Türkiyenin toptan poşet imalatçısıyız. En çok talep gören fiyatların kilo ile poşet fiyatları 2023 listesi yukarda belirtilmiştir.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Telefon EtWhatsApp Yaz