Web Analytics
Fermuarlı Kilitli Poşet

Fermuarlı Kilitli Poşet

Kilitli yada fermuarlı poşet ihtiyacınız olduğunda Sdf ambalaj ile görüşebilirsiniz. Fermuarlı kilitli poşet farklı sektörlerde sürekli ihtiyaç olmaktadır. Bu poşetler bir ölçüde üretilebilmekte olup standart ölçülerde de üretilebilmektedir. Genellikle ufak eşya ve malzemeleri muhafaza etmek için kullanılmaktadır. Fermuarlı ağız kısmı ile kolay aç kapa yapılır ve kendiliğinden asla açılacak yapıya sahip değildir.

Sdf ambalaj firmamız tarafından onlarca çeşitlerde poşet üretimleri yapıldığı gibi baskılı poşet, baskısız poşet, fermuarlı poşet ve şeffaf poşet çeşitleri bulunmaktadır. İstediğiniz özel ölçülerde ve fermuarlı aç kapa yapısıyla ihtiyacınızı tam olarak karşılayacak bu ürünlere sahip olmak için Sdf ambalaj yetkililerimiz ile görüşebilirsiniz. Fermuarlı poşetler ortalama imalat süresi 7-14 gündür. Siparişi tamamlanan müşterilerimize gönderimler adrese kargo yöntemi iler yapılmaktadır.

Kilitli Fermuarlı Poşet

Fermuarlı Kilitli Poşet üretimini kendi imalathanesinde gerçekleştirmekte olup istediğiniz her yere sipariş gönderimi yapmaktadır. Sdf ambalaj kendi imalatından istediğiniz ebatlarda ve istediğiniz kiloda imalat yapabilmektedir. Adet fark etmeksizin tüm toptan ihtiyaçlarınızda ekibimiz kaç ton olduğu fark etmeksizin karşılayabilecek şekilde çalışmaktadır. Bir çok endüstri ve sanayide Fermuarlı kilitli poşet kullanımı yapılmaktadır.

Normal yapışkanlı kilitli poşetlere nazaran fermuarlı poşetlerin ağız kısımları oldukça başarılı şekilde yapılmış olup en etkili poşetlerden biri olmaktadır. Kilitli torba adı ile bilinmekte olan bu poşet ürünü ebatları ve diğer tüm özelikleri için firmamız uzmanları ile hemen canlı destek bölümünden görüşebilirsiniz. . Türkiye’nin her yerinden Sdf ambalaj firmamıza ulaşarak sipariş verebilirsiniz.

Fermuarlı Kilitli Poşet Üreticisi

Ufak parça eşyaların ambalajlanması için son derece etkili bir kullanım yöntemidir. Meyve ve kuru gıdalar içinde son derece yaygın poşet kullanımıdır. Ufak ürün gruplarının muhafazası ve sergilenmesi için kilitli ürün grupları son yıllarda en çok kullanılan poşetlerin başında gelmektedir. İmalat sektöründe olan bir çok firma tarafından özellikle elektronik sektöründe ve genel olarak pahalı, kıymetli malzemelerde sıkça tercih edilir.

Küçük boy, orta boy, büyük boy veya özel ebatlarda tasarım ve üretim yapmaktayız. Sdf ambalaj ekibimizden ister standart boylar ister özel ebatlarda alımlar yapabilirsiniz. Neredeyse sayısız alanda kullanılan bu poşet modelinde gıdadan tutunda sanayi sektörüne kadar her alanda kullanılmaktadır. Türkiye’nin tüm illerinden ve semtlerinden bizlere ulaşarak sipariş verebilirsiniz.

Fermuarlı Kilitli Poşet Modelleri

Sektörel anlamda ayrım yapmaksızın fabrikamızda en iyi kalitede her model poşetlerin üretimi yapılabilmektedir. İstediğiniz ebat ve ölçülerde seri imalatımız bulunmakta olup kısa sürede üretimler yapılarak adresinize teslim olarak gönderim yapmaktayız. İmalatımızda bir çok farklı modelde üretimi gerçekleştirmekte olan firmamız Kilit poşet ürün gruplarında da özel birimi ile sizlere destek vermektedir.

Fermuarlı kilitli poşet modelleri çeşitleri olmakta ister tek renk, ister çoklu renk yada baskılı olarak da tercih edilebilmektedir. Sdf ambalaj direk üretici olmak da ve aracı firma, ajans olmadan toptan olarak siparişlerinizi verebilirsiniz

  • Fermuarlı Kilitli Poşet
  • Fermuarlı Kilitli Baskılı Poşet
  • Fermuarlı Kilitli Baskısız poşet
  • Fermuarlı Antistatik poşet

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Telefon EtWhatsApp Yaz