Web Analytics
Trabzon Baskılı Poşet

Trabzon Baskılı Poşet

Her çeşit poşet ve ve poşet üzeri baskı yapılmakta olup tüm malzemeler 1. kalitede olmaktadır. Trabzon baskılı poşet için tüm taleplerinizde hızlı ve uygun fiyatlarla çözüm üretiyoruz. Sdf ambalaj olarak her çeşit poşetin üretimleri yapılmakta olup sizlere en uygun fiyatlar ile hizmet verilmektedir. Piyasada olan en iyi fiyatlar ile kazançlı alışverişler için Trabzon iline bağlı tüm mahallelerde hizmet alabilirsiniz.

SDF ambalaj Baskılı Poşet üretiminde ülke genelinde yaygın hizmet verebilen ender kurumsal firmalardan biridir. Baskısız veya Baskılı tüm poşet türlerinde özel tasarımlar, her ebatlarda üretim ve imalat yapabilecek kapasiteye sahibiz. 444 45 09 nolu hattımızdan bizleri Trabzon arayarak poşetler hakkında bilgi edinebilir ve isterseniz hemen baskılı poşet siparişi verebilirsiniz. Poşet fabrikamızda market poşetleri, mağaza poşetleri, kargo ve kilitli poşetler, elbise poşetleri ve daha bir çok farklı model poşetin imalatı yapılmaktadır.

Trabzon Poşet Üreticisi

Trabzonda her çeşit poşetlerin üretimi yapılmakta olan firmamız Sdf ambalaj işinde uzman ve kendini bu alanda geliştirmiş olan ekiplerimiz ile hizmet alarak en verimli poşetlere sahip olabilirsiniz. Bazı işyeri sahipleri çözüm bulamadığından dolayı hazır poşet almak yönünde eğilim göstermektedir. Ancak bilinmesi gereken durum baskısız poşetler ile baskılı poşet arasında çok ciddi fiyat farklarının olmamasıdır.

Profesyonel olarak üretici firması olan işletmemiz sizlere en doğru fiyatlar ile alışveriş yaparak abartılı rakamlar ile karşılaşmadan uzun yıllar kullanabileceğiniz tasarımlara sahip olabilirsiniz. Kiloluk poşetler yada toptan poşet yaptırmak istediğinizde bizlere hemen ulaşabilirsiniz.

Trabzon Market Poşeti

Hışır poşet genel olarak marketlerde sıkça kullanılan poşet türüdür. Trabzon baskılı poşet firmamızda market poşeti denildiğinde akla ilk gelen hışır poşet olsa da rulo poşet ve atlet poşetlerde bilinmektedir. İstenilen kalınlıkta ve kiloda market poşeti imalatı yapıyoruz. Marketinizde yoğun poşet kullanımı bulunuyorsa poşetlerde market logosunu, market telefon ve adresini yada kampanya ve duyurularını ekleyebilirsiniz. Farklı renk ve baskılı seçenekleri, küçük, orta, büyük ve özel ebatlarda market poşeti üretiyoruz.

 

Trabzon Market Poşeti

Trabzon Mağaza Poşeti

Trabzon baskılı poşet imalatımızda poşetlerin her iki tarafına özel baskı çalışması yapıyoruz. 50 kg ve 100 kg civarı alımlarda oldukça uygun fiyatlarda üretim sağlıyoruz. Mağazalar için baskılı poşet olmazsa olmazdır. Markanın kurumsal görünümü için firmaya ait poşetlerin müşterilerine verilmesi çok önemlidir. Mağaza poşeti ürünleri olarak el geçmeli model, yumuşak saplı poşet, takviyeli poşet ürünleri tercih edilmektedir. Giyim ve mağaza poşeti olarak binlerce seçenek çeşitler arasından tercihler yapabilir yada sizlere özel çalışmalar ile mağaza poşeti yaptırabilirsiniz.

Trabzon Mağaza Poşeti

Trabzon Kargo Poşeti

E-ticaret alanında sıkça tercih edilen kargo poşetleri oldukça fazla seçeneklere sahiptir. Baskılı yada baskısız kargo poşeti üretimleri yapılmakta olup istediğiniz özel ebatlarda üretimleri yapılmaktadır. Alışveriş siteleri, hediyelik eşya firmaları ve daha bir çok ticari iş yerinde kargo poşeti kullanımı artmıştır. Hazır renksiz ve baskısız kargo poşeti yerine SDF ambalaj ile firmanıza özel kişisel kargo poşeti yaptırın. Bantlı kargo poşeti, şeffaf kargo poşeti, cepli kargo poşeti, irsaliye poşeti, fermuarlı poşet şeklinde adlandırılmış olup istediğiniz tüm özelliklerde poşet üretilmektedir. Kargo poşetleri baskılı olarak minimum çalışma 1000 adet üzerinden olmaktadır. 1000 adet altında kargo poşeti siparişi almıyoruz.

Trabzon Kilitli Poşet

Ufak hacimli ürünlerin koruması ve muhafazası için oldukça etkili olan kilitli poşet sizlere en yüksek verim alabileceğiniz kalitede üretilmektedir. Trabzon kilitli poşet firması olarak sizlere özel tasarımlar yapılabilmekte olup istersenizde küçük, orta ve büyük boy gibi seçeneklerden de siparişler oluşturabilirsiniz. Kilitli poşet tüketimi ve ihtiyacıda 2023 yılına yaşadığımız dönemde oldukça artmıştır. çeşitli üretim endüstrilerinde en değerli ambalaj ürünü olarak öne çıkmaktadır. Havalı kilitli poşet, balonlu poşet, bantlı kilitli poşet, şeffaf kilitli poşet, yapışkanlı kilitli poşet, fermuarlı kilitli poşet çeşitleri bulunur. Kilitli poşet ürünlerimiz için her modelde ve her boyutta baskılı yapılan firmamızdan poşetçi numarası 444 45 09 olarak bizlere ulaşabilirsiniz.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Telefon EtWhatsApp Yaz