Web Analytics
Balonlu Naylon

Balonlu Naylon

Ambalaj ürünleri arasında bir çok kişinin yakından bildiği Balonlu Naylon firmamız Sdf Ambalaj ile üretimi ve satışı yapılmaktadır. Ufak hacimli veya büyük hacimli bir çok ürünün ve eşyanın ambalajlanması, korunması ve taşınması için bu ürün en çok ihtiyaç duyulan malzemedir. Piyasada Balonlu Naylon adı ile anılsada Balonlu Torba, balonlu poşet olarak da bilinmektedir. Ürünün çok çeşitli kullanım alanı bulunmaktadır. Farklı sektörlerden bir çok firma Balonlu plastik naylon ürünlerini tercih etmektedir.

Balonlu Naylon
Balonlu Naylon

Balonlu Naylon Nedir?

Plastik hammaddeden üretilmekte olan Balonlu Naylon 1950’li yıllardan beri kullanılmaktadır. Oldukça eski tarihli ve faydalı bir ambalaj ürünüdür. Polietilen veya Polipropilen film tabakasının arasına balonlu bir ara kat oluşturmak sureti ile lamine edilen ambalaj malzemesidir. Olası darbeleri emici özelliği ile olumsuz durumlarda maksimum direnç elde edilmesini sağlar. Hem ufak çaptaki ürünlerin korunmasında hemde büyük hacimli eşya ve ürünlerin korunmasında birinci öncelikle malzemedir. Sadece darbeye karşı korumakla kalmaz kötü hava koşullarından da ürünlerinizi korur. Üretim sektöründe malzemelerin nakliyatında koruma amaçlı kullanılan ambalaj ürünüdür.

Balonlu Naylon Nerelerde Kullanılır?

Balonlu Naylon
Balonlu Naylon

Sayısız sektörde kullanımı yüksek olan Balonlu Naylon ihtiyaç halinde her alanda kullanımı uygun bir malzemedir. Kırılması muhtemel olan ürünleri son derece iyi şekilde korumaktadır. Esnek yapısı sayesinde korumayı düşündüğünüz ürünü komple sarmakta ve dış etkenlerden maksimum düzeyde korumaktadır. Ürün son derece ekonomik olan en iyi çözüm olarak öne çıkmaktadır. Ayrıca Balonlu Naylon şeffaf yapısı sayesinde koruduğu ürünün dışardan da görünmesini sağlamaktadır. Aşağıda bazı sektörlerin bu üründe yoğun kullanım yaptığını bilmekteyiz. Firmamız Sdf Ambalaja ulaşan Naylon Balonlu Torba talepleride genelde bu sektörlerden ulaşmaktadır.

  • Nakliyat ve Taşımacılık Sektörü
  • Cam eşya sektörü
  • Hediyelik eşya mağazaları
  • Elektronik Sektörü
  • Beyaz eşya imalatı
  • Mobilya ve ahşap ürün imalatların ve taşınmasında
  • Seramik sektöründe
  • Çelik ve metal eşya alanında
  • İlaç sanayi ve üretiminde

100 cm-120 cm 150 cm- 200 cm ölçüleri ile talep edeceğiniz farklı özelliklerde üretimi mümkündür. 1.Sınıf kalite, Orta kalite ve 2. Sınıf kalitede üretim yapılabilmektedir. Toptan olarak firmamıza ulaşabilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

 

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Telefon EtWhatsApp Yaz