Web Analytics
Poşet Yapımı

Poşet Yapımı

Günümüzde teknolojinin ilerlemesiyle birlikte poşet yapımı da oldukça büyük gelişmeler yaşanmıştır. Eskiden birkaç adetle sınırlı olan poşet çeşitleri günümüzde farklı modellerle binlerce  üretilmektedir. Mağazalarda ve marketlerde kullanılan poşetler en bilindik olsada elbise poşetleri, buzdolabı poşetleri, kilitli poşetler, şeffaf poşetler, baskılı poşetler, kargo poşetleri gibi yüzlerce ceşitle  üretilmektedir.

Sdf ambalaj poşet yapımı

Firmamız olan SDF  ambalaj kendi bünyesinde onlarca çeşit farklı poşet yapımı sunabilmektedir. Poşetler kullanım kolaylığı hafiflik, esneklik, gibi sundukları pek çok avantajları nedeniyle hayatımızın vazgeçilmeyen maddeleri haline gelmiştir. Poşet yapımı bilinenin aksine  çevreyi olumsuz yönde etkilemediği gibi  en çevreci bir üründür. Usulüne uygun üretilen hiçbir plastik poşet insan sağlığına kolay kolay zarar vermez.

Plastik poşetler dayanıklılığı  ve sağlam yapısı sayesinde kağıt ve karton ürünlerine göre aynı ağırlıktaki ürün ile daha fazla yük taşıyabilmektedir. İstanbulda poşet yapımı için firma arıyorsanız saf ambalaj geniş hizmet ağı, yılların tecrübesi ve deneyimi ile her türlü ihtiyacınızda sizlere çözüm ortağı olmaktadır. Ortalama sıfırdan yapılan bir baskılı poşet ürününü klişe işlemleri ile birlikte yedi iş gününde teslim etmektedir.

Uygun fiyatlarla poşet yapımı

Firmamız ürünlerinde diğer firmalardan farklı olarak düşük miktarda minimum siparişlerle üretim yapabilmektedir fakat poşetlerde fiyatlar; baskısı, kalitesi, boyu ve ağırlığına göre belirlenir. Fiyatlarda toptan alımla düşük kilolu alımlar arasında büyük fiyat farkı olmaktadır. Poşet Yapımı   adet üzerinden degil kilo üzerinden fiyatlandırılır yani ağırlık arttıkça fiyatlar daha fazla düşer.

Baskılı poşet fiyatları, plastik poşet fiyatları, mağaza poşeti fiyatları, yumuşak saplı poşet fiyatları, market poşet fiyatları, dijital baskılı poşet, naylon poşet fiyatları, poşet fiyatları, poşet baskısı tüm siparişleriniz için size uygun avantajlı Poşet Yapımı fiyatları almak için bizimle iletişime gecebilirsiniz.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Telefon EtWhatsApp Yaz