Web Analytics
İstanbul Elbise Poşeti

İstanbul Elbise Poşeti

Toptan elbise poşeti imalatı konusunda istediğiniz ebatta ve sayıda İstanbul Elbise Poşeti Üretimi yapan lider firmalardan biriyiz. Elbise Poşeti oldukça kullanım kolaylığı sağlayan ambalaj türüdür. Elbiselerin olumsuz hava şartlarından etkilenmeden muhafazasını sağlamaktadır. Giyim ve Tekstil sektörü için son derece etkili bir çözüm sunar. Ayrıca ülkemizde Kuru Temizleme firmalarının hemen hemen hepsi tarafından tercih edilmektedir. Firmamız sdfambalaj.com sitesi üzerinden bizlere ulaşarak firmamıza yada markanıza özel Elbise Poşeti imalatı yaptırabilirsiniz.

Elbise poşeti aynı zamanda saklama poşeti olarakta isimlendirilebiliyor. Elbiseleri korumak amaçlı kıyafete giydirilip kaldırılan elbiselerin poşetleri çok kullanışlı ve uzun süre sağlıklı bir şekilde elbiselerinizi korumayı saglayan ambalajlardır. Baskılı elbise poşeti istenilen renk ve ölçüde hazırlanmaktadır.

Rulo Ebise Poşeti

Orjinal elbise poşeti olarak  ithal edilen ürünümüz antistatik olup elektriği alınmıştır. Kuru temizleme çamaşırhane dahil tüm tekstil sektöründe kullanıma uygundur. Askının çengelini geçirip asıcak yeri kendinden boşluklu olup yırtma delme gibi bir ek müdahaleye gerek yoktur. Perforeli poşetlerimiz havlu kağıt tarzı kendinden kesikli, tek tek elle çekilmek suretiyle kopartılarak kullanıma hazırdır. Rulo poşeti baskılı baskısın istediğiniz boyutta yapılmaktadır.

İşletmeler, dükkanlar, mağazalar için Baskılı Poşet çözümleri üreten firmamız Sdf Ambalaj Türkiye’nin her yerine ulaşmaktadır. İstediğiniz modelde ve kiloda sipariş verebileceğiniz firmamız yüksek kaliteli ve hızlı teslimatı ile öne çıkmaktadır.

Baskılı Elbise Saklama Poşeti İmalatı

Ülkemizin her il ve ilçesinde ulaşım problemi olmayan firmamız Baskılı elbise saklama poşeti hizmetini sunmaya devam etmektedir. İstanbul da kendi imalatımızdan üretilen Elbise Poşetleri sizden gelen taleplere göre farklı ebat ve özelliklerde de üretilebilmektedir. Perforeli elbise torbası, rulo veya torba olarak, omuzlu yada düz olarak baskılı ve baskısız şekilde üretimi yapılmaktadır. Adetli alımlarda baskı yapılması neredeyse imkansız olan  üretimde adet fazlalığı ve kilo fazlalığı konusunda farklılık olduğu taktirde size özel baskı imlanı sunmaktayız.

Takim elbiselerinin kirişmasini istemeyen, bunun icin kazak, etek gibi valize atmayan, dişarda elde taşirken tozlanmasin diye de kendi kilifina sokan insanlar icin faydalidir ürün olan elbise koruma ve saklama poşeti imalatlarımız devam etmektedir. Detaylı bilgi almak için sitemizi ziyaret edip bizimle iletişime gecebilirsiniz.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Telefon EtWhatsApp Yaz