Web Analytics

Kurban Poşeti

Poşete ihtiyac her anlamada olduğu gibi Kurban kesim sonrasıda etlerin taşınması, pay edilip dağıtılması esnasında kullanılmaktadır. Kurban Poşeti için firmamızda genelde kurumsal firmalara hizmet vermekte olup Kamu Kurumları, belediyeler, Dernekler ve Yardımcı vakıflara Kurban poşeti imalatı yapmaktadır. Kurban Poşetleri için ister Baskılı Poşet tarzında bir üretim dilersenizde Baskısız poşet talebinde bulunabilirsiniz. Farklı ebat ve çeşitler de bir çok Kuban poşetimiz bulunmaktadır.

Kurban Poşeti Nedir?

Kurban Poşeti

Kurban kesiminde bir çok detaya dikkat etmek gerekmektedir. Hem kesilen kurban etinin taşınması hemde artıkların taşınması için poşet kullanımı gerekmektedir. Poşet plastik ve naylon üretimi olduğundan dolayı sağlık için %100 doğru bir kullanım olmasada bazı durumlarda kullanma mecburiyet daha büyük sorunların oluşmaması için gereklidir. Hem çevresel olarak kesim sonrası kötü görüntü ve sağlığı tehdit edici durumları engellemiş oluruz hemde kesilen etlerin açıkta bırakılmasının da önüne geçmiş oluruz. Kurban poşeti için özel ürettiğimiz poşet ürünleri ile daha derli toplu bir kesim sonrası işlemi sağlanabilmektedir. İstanbul Başta olmak üzere Kurban Poşeti için ülkemizin her bölgesinde belediyelere ve yardımlaşma derneklerine Kurban poşeti üretimi yapmaktayız.

Kurban Poşeti Ölçüleri ve Modelleri Nelerdir?

Kurban poşetleri için farklı kategorilerde poşetlerin üretimi yapılmaktadır. Kurban eti poşeti, Kurban derisi poşeti, Bağırsak poşeti bunlardan bazılarıdır. Tüm bu poşet ürünlerinde sızdırmazlık en önemli detaydır. Baskılı Poşet olarak da istediğiniz renklerde ve kurumsal logolarda çalışma yapabilmekteyiz. Standart Kurban Poşeti için 2 renk üzerinden çalışma yapılırken dilerseniz sizlere özel bir tasarımda yapabilmekteyiz. Genelde ortalama ebat ve ölçüler ise Et poşetinde: 25×40 cm, Bağırsak poşetinde: 30×50 cm vede Deri Poşetinde : 30×60 cm’dir. Buna alternatif olarak da  Et poşeti :  30×50 cm, Bağırsak poşeti : 45×74 cm ve Deri Poşeti için : 50×90 cm ebatlarda üretim yapılmaktadır.

Toptan Kurban Poşeti

Her poşet grubunda olduğu gibi maliyeti en aza indirmek için toptan alım yapmak gerekmektedir. Firmamız Sdf Ambalaj Kurban Poşeti içinde sizlere toptan en uygun poşet fiyatları ile hizmet vermektedir. Baskılı Kurban Poşeti içinde minimum 250 KG civarında her poşet modelinde üretim yapabilmekteyiz. Bunun altındaki üretimler için firma uzmanlarımızla görüşmeniz önerilmektedir. Toptan Kurban Poşeti imalatı ve teslim süresi ortalama 10-15 gün arasında yapılmaktadır. Ülkemizde İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa gibi büyükşehirler başta olmaz üzere tüm illere ve ilçelere gönderim yapmaktayız.

 

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Telefon EtWhatsApp Yaz