Web Analytics

Bantlı Baskılı Poşet

Tüm sektörlerin baskılı poşet ihtiyacını farklı tip ve kullanım amacına en uygun şekilde karşılayan firmamız Bantlı Baskılı Poşet üretiminde de sizlere en yüksek kalite ve en uygun fiyatları ile hizmet vermektedir. Şeffaf Opp, Cpp ve PP bir çok alanda kullanım sıklığı bulunmakta olup Ambalaj sektöründe çok fazla ihtiyaç duyulan poşet türlerindendir. Genelde standart ölçüleri bulunan Bantlı Poşetler için yine uzmanlarımızla irtibata geçerek size özel çözümleri bizlerle görüşebilirsiniz.

En Uygun Fiyatlarla Türkiye’nin Her Yerine Bantlı Baskılı Poşet

Firmamız Sdf Ambalaj kendi üretim bölümünde hammadesi birinci sınıf üretim ile Bantlı Baskılı Poşet imalatı yapmaktadır. Hangi ileden veya semtten olursa olsun firmamıza www.sdfambalaj.com üzerinden ulaşarak siparişlerinizi iletebilirsiniz.  OPP Bantlı Baskılı Poşet her kalınlıkda, lamineli veya laminesiz olarak OPP, PET, PL bantlı olarak üretilebilmektedir. Fiyatlar açısından da sizlere en ekonomik fiyat alternatifleri ile çözümler üretmekteyiz. Bantlı Baskılı Poşet giyim, tekstil sektöründen, gıda sektörüne kadar bir çok alanda yaygın kullanılan poşet modelleridir.

Bantlı Baskılı Poşet Sipariş ve İletişim

Dileyen tüm müşterilerimiz iletişim bölümünden poşet ürünleri hakkında daha detaylı bilgi alabilir yada canlı destek bölümünü kullanarak uzmanımıza poşet hakkında sorularınızı hemen sorabilirsiniz. Siparişler genelde 7 iş günü içerisinde adresinize gönderilmektedir. İstanbul içi veya ülkemizin en uzak noktasına da poşetlerinizi adresinize kadar göndermekteyiz.

İlgili aramalar : bantlı baskılı poşet, bantlı baskılı poşet firması, bantlı baskılı poşet şirketi, bantlı baskılı poşet üretim, bantlı baskılı poşet yapanlar, bantlı baskılı poşet imalat

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Telefon EtWhatsApp Yaz