Web Analytics
Hışır Poşet Toptan Fiyatları

Hışır Poşet Toptan Fiyatları

Sdf ambalaj olarak her çeşit poşet üretimleri yapılmakta ve en ekonomik rakamlar sunulmaktadır. Hışır poşet toptan fiyatları piyasada olan en uygun olarak sunulmasının nedeni üretici firma olmamızdan kaynaklıdır. Aşırı rakamlar ödeme yapmadan en kaliteli ürünleri uygun fiyatlar ile sahip olmak için Sdf ambalaj ile bağlantı kurabilrisiniz.

Sdf ambalaj toptan poşet imalatçısı olarak ülkemiz genelinde her bölgeye ve her sektöre poşet yapmaktadır. İstediğiniz özellikleri bizlere iletin hemen en uygun fiyat teklifini sizlere verelim. Basklı poşet üretici olan firmamız kaliteli ürünler ortaya çıkartarak müşterilerimizin memnuniyetini daima üst seviyede tutmaktadır. İmalat fabrika, üretim tesisleri, Mağazalar, Marketler, E Ticaret Firmaları, Öze Okullar, Kırtasiyeler, Belediyeler ve daha bir çok alanda sektör ve kuruma üretim yapmaktadır.

Hışır Poşet Toptan

Hışır poşet satın almak istediğinizde kilo bazlı seçenekler olduğu gibi yüksek kg larda alımlar için toptan olarak tercih edebilirsiniz. Sadece poşet için değil hayatınızda satın alacağınız her ürün için toptan alımlar yaptığınızda fiyat da daha fazla indirim olmaktadır. Hışır poşetler genellikle kullanıcılar için market, manav, bakkal gibi yerlerde çıksa da bir çok alanda kullanım durumu bulunmaktadır.

Ülkemizde en çok satan poşet türlerinden biri hışır poşet olmakta ve dilerseniz kilo bazında dilerseniz de toptan olarak alımlar gerçekleştirebilirsiniz. Tek renk hışır poşet imalat fiyatları her ne kadar ekonomik görülse de çok renkli poşet baskılarda da bütçenizi zorlamayacak fiyatları veriyoruz. İsteğinize özel farklı ölçülerde baskılı veya baskısız Hışır Poşet Toptan olarak imalat yapıyoruz.

Hışır Poşet İmalatı

Hışır Poşetçi olarak aşağıda belirtilen tüm poşetler hızlı imalatımız vardır. Sdf Ambalaj poşet imalatı konusunda ülkemizin önde gelen bir kaç ambalaj firmasından biridir. Poşetlerin baskılı olarak kullanımı bir çok avantajı beraberinde getirir. Sadece reklam amaçlı değil görsel kalite ve itibar yönünde de baskılı kullanım en doğru olanıdır. Bize ihtiyacınızı belirtin sizlere en yüksek kalitede hışır poşet imalatı yapalım.

Hışır Market Poşeti

Senelerdir poşetlerini Sdf ambalaj firmamızdan tedarik eden şubeli veya yerel bir çok market bulunmaktadır. Yüksek kilodaki yıl boyunca poşet tüketen marketler için en uygun fiyatlarla üretim yapıyoruz. Farklı yoğunluklara sahip olan bu poşetler için istediğiniz tüm özelliklerde imalatımız bulunur. Poşetin iki tarafı baskılı, tek renk yada 5+ renk tercih edebilirsiniz. Market poşet miktarı minimum 200 kg ve üzerinde olmalıdır.

Marketler baskılı poşet ürünleri içinde atlet, hışır, rulo poşet dediğimiz ürünlerden kullanmaktadır.  Bu miktar altında imalatımız baskılı ürünlerde bulunmamaktadır. Baskılı hışır poşet imalatını toptan alımlarda en uygun fiyatlara sizlere ulaştıyoruz.

Hışır Market Poşeti

Hışır Mağaza Poşet Modelleri

Hışır mağaza poşeti modelleri bir çok çeşit olup isteğe özel siparişler de yapılmaktadır. El geçmeli mağaza poşeti, yumuşak saplı poşet, takviyeli poşet olarak bilinir. Bu poşetlerin ufak, orta, büyük boyları standart olarak baskıya alınır. Standart dışı ölçü ve ebatlar için lütfen yetkilimiz ile görüşünüz.

Yüksek poşet kilo fiyatları ödemek istemiyorsanız mümkün olduğu kadar 200 kg ve üzeri alım yapmanız önerilmektedir. Toptan mağaza poşet alımlarında birim kilo için en uygun poşet fiyatları firmamızdadır. Marketler için en çok poşet imalatı yapan ve ülke çapında binlece marketin poşet imalatçısı konumundayız. Mağazalarda 3 tip farklı poşet modeli tercih edilir. Mağaza poşetleri için tek renk baskılı imalat isteyebileceğiniz gibi çok renkli baskıda yaptırabilirsiniz. Poşet sipariş hattı 444 45 09 ile hemen bağlantı kurabilirsiniz.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Telefon EtWhatsApp Yaz