Web Analytics
Emniyet bandı

Emniyet bandı

Gıda ürünleri başta olmak üzere Emniyet bandı çok fazla alanda günümüzde kullanılmaya başlanmıştır. Gıda sektörü başta olmak üzere içecek ve kozmetik sektöründe de ürüne oldukça fazla ilgi ve talep bulunmaktadır. Tüketicilere satın almış olduğu ürünü ilk defa kullandığını ve açtığını gösteren Emniyet Bandı son derece faydalı ve etkili bir kullanım yöntemidir. Şeffaf özelliği bulunan bu ürün aynı zamanda baskı yapılabilir özelliğide bulunmaktadır.

Emniyet Bandı Nedir Ne İşe Yarar?

Emniyet bandı
Emniyet bandı

Günlük yaşamda sayısız kere alışveriş yapmakta ve kimi zaman bildiğimiz ürünler kimi zaman ise ilk defa karşılaştığımız ürünlere talip oluruz. Ancak her ne kadar çoğunda güvenip ilk defa kullanıyoruz diye düşünsekte de bazende istenmeyen sorunlarla karşılaşırız. Aldığınız ürün sizden önce açılmış ve kullanılmış olabilmektedir. İşte tam burada Devreye Emniyet Bandı girmektedir. Emniyet bandı ürün ambalajının ürünün ilk defa sizin tarafınızdan açıldığı gösteren en büyük güvenlik göstergesidir.

Emniyet Bandı Hangi Ürünlerde Kullanılır?

Emniyet bandı
Emniyet bandı

Bazı ürünlerde kullanımı hemen hemen zorunlu hale gelen Emniyet Bandı günümüzde son derece artan bir kullanım seviyesine ulaşmış ve her gün yeni ürünlerde de kullanımaya devam etmektedir. Tüketiciler için oldukça etkili ve güven sağlayan bir kullanım olan bu ürünler bir çok gıda ürününde ön plana çıkmakta ve son kullanıcıya emniyetli ürün olduğunu kanıtlamaktadır. En sık kaşılacağınız ürünler Konserve, damacana, kavanoz gıdaları, içecek şişeleridir.

Bandın İmalatında Kullanılan Hammaddeler Nelerdir

 • PVC – Polivinil Klorür ( PVC )
 • PETG- Polyproplyene Tefeftalat Glikol ( Petg )
 • OPS- ( Oriented Polistren )
 • PLA- polilaktid veya polilaktik asit PLA

50 mikron, 101 mm ile 185 mm, 500 m/rulo ölçülerine sahiptir. Emniyet Bandı Firmamız Sdf Ambalaj tartından istenilen ölçülerde kolayca üretilebilmektedir. Damacana su sektöründe zorunlu hale getirilmiştir olan emniyet bandı ileriki dönemlerde bir çok alanda zorunlulukta yerini bulacaktır.

2 Yorum

 • ihlas su

  19 lt damacana emniyet bandi.minumum siparis miktari ve fiyat veriseniz seviniriz

 • Özal Özkan

  Merhabalar 250 CC ve 50 CC cam kavanozlar için emniyet bandı minimum sipariş ve fiyatlarını yazarsanız sevinirim. Teşekkür ederim

 • E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Telefon EtWhatsApp Yaz