Web Analytics
10 Kg Baskılı Poşet

10 Kg Baskılı Poşet

Baskı Poşetlerde 10 Kg civarı üretim bir çok firma tarafından yapılmamaktadır. Bunun nedeni imalat makinalarının genelde seri üretim yapması ve 10 Kg Baskılı Poşet taleplerinde sık sık makina ayarlarının değişmesi, klişe değişimi, renk değişimleri gibi nedenlerle seri üretimde yavaşlama olmasıdır. Ancak firmamız Sdf Ambalaj sizlere ihtiyacınıza göre 10 Kg Baskılı Poşet üretimi yapmakta olup sizleri geri çevirmemektedir.

İşletmelerin genelde büyük gider yükünü oluşturan ambalajlarda kimi zaman toptan alım yapmak istemez ve düşük bütçelerle belirli bir dönme ihtiyacını karşılayacak şekilde alım yapmak isterler. Online Ambalaj marketlerde az adetli alım bulsanızda baskılı şekilde bulmanız kolay değildir. Bizlerde ise hem baskı özelliğine sahip hemde toptan alım fiyatları ile ürün almanız oldukça kolaydır.

Uygun Toptan Fiyatlarla 10 Kg Baskılı Poşet

Sadece Ambalaj ve Poşet sektöründe değil hemen hemen her üretim işinde az adetli işçiliklerde fiyatlar birim adet olarak yükselmektedir. Buda bir çok ticari işletmeyi zor durumda bırakmaktadır. Bizler tüm poşet modellerinde daima sizlere en uygun fiyatları vermekte ve uzun yıllardır hizmet sağlamaktayız. 10 Kg Baskılı Poşet içinde mümkün olan en düşük imalat bedelleri ile sizlere ürünlerimizi sunmaktayız. İster Baskılı yada baskısız ürün tercih edin bizlerden fiyat almadan 10 Kg Baskılı Poşet yaptırmayınız.

Hangi Ürünlerde 10 Kg Baskılı Poşet yaptırabilirsiniz?

Sdf olarak poşete dair bir çok ürün çeşidimiz bulunmaktadır. En sık tüketimi bulunan Market Poşetleri, Mağaza Poşetleri gibi daha bir çok farklı ürün grubu için imalat ve seri üretimimiz bulunmaktadır. Kilitli Poşet, Kargo, Elbise, Plastik Poşet, Jelatin, Naylon, Halı, Buzdolabı poşeti gibi bir çok ürün bünyemizde imal edilmektedir. 10 Kg Baskılı Poşet için bir çok ürün grubunda hizmetimiz vardır. Dilerseniz teknik detayların tümü hakkında uzmanımıza hemen sitemiz üzerinden yazabilir yada arayarak en geniş bilgiyi alabilirsiniz.

10 Kg Baskılı Poşet çözümlerinde firmamız sadece Istanbul’da değil İzmir, Ankara, Burda, Adana, Konya ve diğer tüm illere ve bölgelere poşet gönderimimiz bulunmaktadır. Poşet Baskı tasarımı içinde sizlere en iyi kadrolarla hizmet vermekteyiz.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Telefon EtWhatsApp Yaz