Web Analytics

Toptan Market Poşetleri Satışı

Ambalaj poşet tüketimide bir çok sektör yoğun kullanımda olsa da Market ve gıda alanı bir çok sektörün kat be kat üzerindedir. Toptan Market Poşetleri Satışı için ülkemizde Poşet fabrikaları olduğu gibi bu alanda az adetli alımlar için farklı mecralarda bulunmaktadır. Sdf Ambalaj Market Poşeti üretiminde İstanbul, Ankara ve İzmir gibi yoğun tüketimi olan iller başta olmak üzere her bölgeden sipariş alan ve ülkemizde sektörün öncü firmalarından biridir. Bir çok marketin bu alanda ihtiyacını ivedi bir şekilde karşılayan üretim merkezimiz oldukça uygun fiyatlarla sizlere hizmet vermektedir. Market Poşeti fiyatlarının uygun olasının yanı sıra poşet imalatında kullanılan hammadde içinde kaliteli malzeme tercih etmektedir.

Marketlere En Uygun Fiyatlarla Poşet Üretiyoruz

Market Poşeti için Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bir çok ambalaj ürünü yanlış, aceleci ve hatalı imalat yüzünden sorunlu olarak firmalara ulaşmaktadır. Bunda üretimi gerçekleştiren firmanın makina kalitesinin yetersizliği, kalite kontrol bölümündeki eksikliği ve yeteriz ürün kalitesi bu gibi sorunları beraberinde getirmektedir. Toptan Market Poşetleri Satışı yapan bizim gibi firmalar elbeteki bulabilirsiniz ancak her üretim yapan firma gerektiği kadar özeni göstermemektedir. Yaşanılan bu alandaki sorunlarda poşetleri dayanıksızlığı, poşetin üzerindeki baskının hemen silinmesi, soluk olması, renk bozuklukları hem marketim imajını hemde müşterilerinin kullanımını zora sokmaktadır. Eğer işini ciddi yapan bir firma ile çalışırsanız bu gibi sorunları %100 olmasada minimuma indirmiş olursunuz. Sdf Ambalaj her poşet modelinde olduğu gibi Marketler için üretmiş olduğu bu tür poşetlerde bugüne kadar şikayet seviyesi en düşük olan firmaların başında gelmektedir.

Marketiniz Poşet Alımında Toptan Alımı tercih edin

Her ürün grubundan olduğu gibi Ambalaj sektöründe ve Market poşetleri içinde toptan alım önemlidir. Bunun en büyük nedeni elbetteki maliyetin daha düşük olmasıdır. Adetli alımlarda Poşet Fabrikasında her yeni bir siparişte makinalarda renk değişimi, baskı değişimi, klişe değişimi olduğundan zorluk derecesi artmakta ve üretim seri olmamakta ve buradan doğacak maliyette marketlere yüklenmektedir. Toptan Market Poşetleri Satışı için sizlere direk üretim imalattan kolaylıklar sunmaktayız. Tonajı yüksek alımlarınızda son derece uygun fiyatlarla tüm marketinizin yıl boyunca oluşacak ihtiyacını karşılayabilirsiniz.

 

 

1 Yorum

  • metin özcetin

    SLM Bana Market poseti lazim fiyat ala bilirmiyim

  • E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Telefon EtWhatsApp Yaz