Web Analytics
Poşet Baskı

Poşet Baskı

Ambalaj ve poşet ürünlerinin tümünde baskı yapmaktayız. Poşet baskı işlemi sayesinde bilgilendirme, reklam amaçlı tanıtım, iletişim bilgileri, ürün hakkında uyarıcı bilgiler yer alabilir. Baskısız poşetler yerine poşet baskı ile daha verimli kullanım mümkündür. Sdf Ambalaj bünyesinde tüm poşet çeşitlerinde baskı yapılabilmektedir.

Neden Poşet Baskı?

Baskısı olmayan poşet ve ambalaj ürünleri sade ve kötü bir görünüm vermektedir. Kurumsal bir görünüm ve ürünleriniz için daha iyi bir saklama, sunum ve depolama için baskılı poşet kullanımı yapın. Poşet baskı her ne kadar yüksek fiyat gibi görülsede sağladığı fayda göze alındığında son derece makul fiyatlarla yapılmaktadır.

Poşetlerde baskı yapılması için bir çok sebep ve neden vardır. Piyasada baskısız kullanım genelde ekmek reyonlarında ve pazar poşetlerinde görülmektedir. Bunlar dışında genelde baskılı kullanım yaygındır. Ufak işletme ve kısa sürede ihtiyaçlarda da baskısız kullanım yapılabilir. Ancak müşteri seviyesi belirli bir noktada olan işletme ve firmaların Poşet baskı kullanımı kaçınılmazdır.

Hangi Poşetlerde Baskı Yapılabilir?

Günden güne artan alışveriş ve ürün çeşitliği için ambalaj ve poşet son derece gereklidir. Mağazalar, marketler, e ticaret siteleri, kırtasiyeler, eğitim kurumları, üretim ve imalat sektörü ve daha bir çok alanda baskılı poşet kullanılmaktadır. Firmamız Sdf Ambalaj aşağıda yer alan tüm poşet grup ve çeşitlerinde baskı yapmaktadır.

  • Kilitli poşet
  • Kargo Poşeti
  • Mağaza Poşeti
  • Market Poşeti
  • Saplı Poşet
  • Hışır Poşet
  • Atlet Poşet
  • Esd Poşet
  • Takviyeli Poşet
  • Emniyet Bandı

Poşet baskısı Nasıl yapılır?

Poşet imalatı ile baskı işlemi çeşitli kademelerden oluşur. Alçak yoğunlukta kullanılan Polietilen hammadde karıştırma makinelerinde orijinal granit ile birlikte işlenmektedir. Film makinesinde rulo şeklini alan hammadde baskı makinelerine alınır. Önceden hazırlanmış poşet tasarımı (Klişe) bu aşamda poşet üzerine işlenmektedir. Firmamız müşterilerine dilerse klişe çalışmasını deneyimli grafikeleri ile sağlamaktadır.

Poşet baskısında son işlem ise şekillendirme işlemi dediğimiz kesim aşamasıdır. Bu işlemin ardından kalite kontrol yapılarak poşetler sipariş teslimine hazır olur. Sektörel deneyimi 20 yılı aşkın olan firmamızda tüm bu aşamalarda kusursuz ve eksiksiz bir hizmet sağlar.

Poşet baskı talepleriniz için bizi arayın

Poşet Baskı Makinaları

Poşetlerde baskı çeşitli makine ve tekniklerle yapılabilmektedir. Günen güne gelişen teknoloji ile birlikte yeni nesil baskı makinelerinde son derece etkili çözümler alınabilmektedir. Renk tonları baskı makinelerinde değişkenlik göstermektedir. Eski nesil poşet baskı makinelerinde daha kalitesiz sonuçlar alınırken yeni teknoloji makinelerde baskı kalitesi maksimum seviyededir. Sdf Ambalaj imalat ve üretiminde verim alınabilecek en yüksek makine ve ekipmanlar tercih edilmektedir.

Poşet siparişlerinizde sizlere teslim edilen ürünlerde baskı kalite sorunları varsa muhtemelen eski tip makinelerde üretim yapıldığının göstergesidir. Solgun renkler, çabuk solan renkler, farklı renk tonları, güneşte uçan renkler, ele geçen renk ve boyalar gibi şikayetler sıkça görülmektedir. Bu sebeple çalışacağınız firma ile bu detayları sipariş öncesinde mutlaka görüşmelisiniz.

Poşet Baskı Fiyatları

Fiyat politikası ve ücretlendirmeler tüm ambalaj ve plastik imalat firmalarında değişkenlik gösterir. Fiyatların netleşmesi için ve firmamızın sizlere poşet baskı fiyatları verebilmesi için poşet türü ve alım miktarınızın tarafımızdan bilinmesi gerekir. Alım adet ve miktarları poşet çeşitlerinde yüksek olması durumunda kilo fiyatlarıda inmektedir. Az adetli ve az kilodaki poşet imalatında birim fiyatlar genelde yüksek olmaktadır.

Sdf Ambalaj baskılı poşet fiyatları için müşterilerine yıllardır en ekonomik çözümleri sunmayı ilke edinmiştir. Maksimum kalitede üretim ve imalat yanında bütçenize en uygun fiyatlarla hizmet sağlıyoruz. Ülke genelinde neredeyse tüm illerden müşterilerimiz bulunmaktadır. Sizlerde bizlere ulaşarak fiyatlarımız ve ürünlerimiz hakkında hemen bilgi alabilirsiniz.

Poşet baskı şirketimiz Türkiye tüm illerinden ve ilçelerinden sipariş almaktadır. En çok talep aldığımız bazı illerimiz şöyledir. Adana, Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Hatay, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Kayseri, Kocaeli, Konya, malatya, Manisa, Mardin, Mersin, Muğla, Ordu, Sakarya, Samsun, Şanlıurfa, Tekirdağ, Trabzon, Van

Hangi ilde ve bölgede olursanız olun Poşet baskı hizmetlerimizden 444 45 09 numarayı arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Telefon EtWhatsApp Yaz