Kilitli Poşet İmalatı

Bir çok endüstri ve sanayide kilitli poşet kullanımı yapılmaktadır. Gıda sektörü başta olmak üzere imalat üzerine çalışan işletmeler için kilitli torbalar en sık tercih edilen ürünler olarak öne çıkar. Sdf ambalaj  kendi imalatından istediğiniz ebatlarda ve istediğiniz kiloda imalat yapabilmektedir. Baskılı, baskısız, fermuarlı ve şeffaf çeşitleri bulunmaktadır.

Kilitli Poşet

Toptan Kilitli Torba

Adetli imalat yapabildiğimiz gibi talebiniz dahilinde adetli satışlarımızda bulunmaktadır.

Fermuarlı Kilitli Torba

Fermuar kalitesi en yüksek dayanıklı poşet imalatı yapıyoruz

Baskılı Poşet

Kilitli poşetlerde isteğiniz dahilinde baskı çözümleri sunabilmekteyiz.

Şeffaf Kilitli Poşet

Poşet içindeki ürünlerin rahatça görünebileceği şeffaf poşet imalatı

Kilitli Poşet

Fermuarlı Kilitli Poşet

Poşet Ambalaj ürünleri sektöre göre binlerce çeşite ulaşmış durumdadır. Kilitli Poşet ürünleri de bunlardan biridir. Neredeyse sayısız alanda kullanılan bu poşet modelinde gıdadan tutunda sanayi sektörüne kadar her alanda kullanılmaktadır. Ufak parça eşyaların ambalajlanması için son derece etkili bir kullanım yöntemidir. Meyve ve kuru gıdalar içinde son derece yaygın poşet kullanımıdır. Firmamız Sdf Ambalaj Kilitli Poşet üretimini kendi imalathanesinde gerçekleştirmekte olup istediğiniz her yere sipariş gönderimi yapmaktadır. Kilitli torba adı ile bilinmekte olan bu poşet ürünü ebatları ve diğer tüm özelikleri için firmamız uzmanları ile hemen canlı destek bölümünden görüşebilirsiniz.

Poşet için seri üretim, uygun toptan alım fiyatları sizleri bekliyor. Türkiye’nin her yerinden firmamıza ulaşarak sipariş verebilirsiniz. Ortalama imalat süresi 7-14 gündür. Siparişi tamamlanan müşterilerimize gönderimler adrese kargo yöntemi iler yapılmaktadır.

 

Kilitli Poşet Yaptırın

Poşet fabrikamızda ülkemizde ihtiyacı olan tüm ürün gruplarında üretim ve imalat yapılmaktadır. Sektörel anlamda ayrım yapmaksızın fabrikamızda en iyi kalitede her model poşetlerin üretimi yapılabilmektedir. Ufak ürün gruplarının muhafazası ve sergilenmesi için kilitli ürün grupları son yıllarda en çok kullanılan poşetlerin başında gelmektedir. Piyasada adetli satışı yapılan bir çok çeşit bulunsa da toptan imalat yaptırarak çok daha uygun fiyatlarla çözüm sağlayabilirsiniz.

Kilitli Poşet Modelleri

Tüm poşet grupları için farklı boylarda imalatımız bulunmaktadır. Küçük boy, orta boy, büyük boy veya özel ebatlarda tasarım ve üretim yapmaktayız. Ambalaj tasarım ekibimiz ihtiyacınız dahilinde sizlere özel klişe çalışması yapabilmektedir. Lütfen detaylar için uzmanlarımızla hemen iletişime geçiniz.

  • Baskılı Kilitli Poşet
  • Baskısız Kilitli poşet
  • Fermuarlı Kilitli Poşet
  • Antistatik poşet

Bir çok yerde satılmakta olan bu poşet modeli genelde adetli olarak online alışveriş sitelerinde bulunmaktadır. Ancak firmamız Sdf ambalaj ile aracı firma, ajans olmadan toptan olarak siparişlerinizi verebilirsiniz. Sizlere en makul fiyat olanakları sunduğumuz Kilitli Poşet, Kilitli torba için bizlere ulaşınız.

Telefon EtWhatsApp Yaz