Mağaza Poşeti

By Sdf Ambalaj In Poşet 1 Comment

Alışverişin en sık olduğu ve poşet ihtiyacınında en yüksek olduğu sektördür mağazacılık. Firmamız Sdf Ambalaj Mağaza Poşeti konusunda uzun yılladır sizlere çözüm ortağı olarak hizmet vermektedir. İstediğiniz özelliklerde kurumsal kimliğinize en uygun baskılı mağaza poşetlerini kendi üretim tesislerinde imal etmekte ve sizlere en uygun fiyatlarla ulaştırmaktadır. Ülkemizde hem kurumsal düzeyde şubeleşmiş ve dünya markası haline mağazalarımızda baskılı poşet kulanmakta hemde küçük esnaf dediğimiz semt mağazalarıda baskılı poşet tercih etmektedir. Müşterilerinize değer veriyorsanız poşet kullanımınıza da özen göstermelisiniz. Sizlere en uygun çözümler için Sdf Ambalaj uzmanları ile hemen görüşebilirsiniz.

Türkiye’de Bir çok mağazanın Tercihi olan SDF AMBALAJ Mağaza poşetlerinde yüksek kalite ve uygun fiyat olanakları ile sizlere çözümler sunar!

Mağaza Poşetleri Modelleri

Mağazalar için ürün çeşitliliği poşet kullanımında hangi modeli tercih edeceğini belirlemektedir. Birden fazla çeşiti aynı anda tercih eden mağazalar olduğu gibi tek tip ürün kullananlarda vardır. Mağaza poşeti kelime anlamı ile tek tip poşet gibi algılansada içinde farklı modelleri barındırmaktadır. El Geçmeli poşetler, yumuşak saplı poşetler, takviyeli poşetler, bez çantalar, karton poşetlerin tümü Mağaza poşeti grubuna girmektedir. Daha önce mağaza poşeti alımında bulunmadıysanız uzmanlarımız sizlere bu konuda ürün gruplarınıza göre en uygun poşet modelini sunacaklardır.

mağaza poşeti

Mağaza Poşeti Sipariş

Şirketimiz Sdf Ambalaj kendi imalatından üretilen ve sizlere fiyat olarak en ekonomik düzeyde ulaşacak poşetler için hiç bir şekilde aracı firma komisyonu ödemezsiniz. Sitemiz www.sdfambalaj.com iletişim bölümünden çağrı merkezi numaralarımıza ulaşarak ilgili personellere siparişlerinizi hemen şimdi iletebilirsiniz. Toptan alımlarınızda son derece uygun fiyatalara ulaşacak olan Mağaza poşeti modellerimizi İstanbul, Ankara, İzmir dışında kalan tüm illerden de rahatlıkla sipariş verebilirsiniz. İstanbul içi teslimatlarla kendi firma araçlarımızla ürünleriniz teslim edilmekte İstanbul dışı alımlarınızda ise anlaşmalı kargo firmalarımızla adresinize teslimat yapılmaktadır.