Market Poşeti

By Sdf Ambalaj In Poşet 1 Comment

Toplu alım yapan marketler için maliyet ve kalite poşetlerde çok önemlidir. Market poşeti neredeyse ülkemizde en çok tüketimi olan poşet modelleridir. Ufak semt marketinden tutunda büyük süpermarketlere kadar her firma baskılı poşet tercih etmektedir. Sadece kullanım kolaylığı açısından değil sağladığı fayda maddi ve ticari anlamda çok fazladır. Türkiye’de her ilde ve ilçede yüzlerce market bulunmaktadır ancak her ilimizde maalesefki poşet üreticisi bulmak kolay değildir. Market poşeti alımlarınızı yüksek miktar olduğu için mutlaka üreticisinden almanız önerilmektedir.

Marketler için en uygun baskılı market poşeti çözümleri Sdf Ambalaj ile sizlerle.

Neden Baskılı Market Poşeti Kullanmalısınız?

Poşet üzerinde baskı sadece Market poşetlerinde değil neredeyse her poşet türünde uygulanmaktadır. Baskısız kullanmak belki biraz daha ekonomik olacaktır ancak sade ve basit görünümü ile imaj kaybına yol açacaktır. Eğer müşterilerinize değer veriyorsanız ve Marketiniz isminin bulunduğunuz bölgede daha çabuk duyulması, yayılması ve bilinmesi için baskılı market poşeti kullanmak en doğru yol olacaktır. Baskılı ile Baskısız Market poşeti fiyatları arasında da uçurum bulunmamaktadır. Ödeyeceğiniz ufak farklar ile poşetinizi Baskılı hale getirebilir ve kurumsal bir imaj görüntüsü sağlayabilir hemde ücretsiz olarak market adınızın veya ürünlerinizin, kampanyalarınızın reklamını yapmış olursunuz.

Market Poşeti Siparişi

Firmamız Sdf Ambalaj Türkiye’nin her ilinden market poşeti siparişi almakta ve her yere adrese teslim ürünlerini göndermektedir. Genelde bir çok ilde aracı komisyoncu ajanslar marketlere bu hizmetleri verebilmektedir ancak arada sizlerde komisyon bedelleri ödemek zorunda kalırsınız. Ajanslar sizin yerinize bizlerle irtibata geçmekte ve alımı yine İstanbul merkezleri imalathanemizden yapmaktadırlar. Bunun yerine sizler il, bölge farketmeksizin bizlere ulaşabilir ve market poşeti taleplerinizi, siparişlerinizi bizlere iletebilirsiniz.