Pvc Çanta

By Sdf Ambalaj In Poşet No comments

Poşet ambalaj üreticisi Sdf ambalaj pvc çanta ürünlerinde farkını ortaya koyuyor. Son derece şık ve modern tasarımlarımızla kullanıcı beğenisi en yüksek ürünleri sizlerle buluşturuyoruz. Hazır kullanıma uygun poşet ürünlerimiz bulunduğu gibi kişiye özel ve firmaya özel Pvc çanta üretim olanaklarımızda bulunmaktadır. Şeffaf ve baskılı özelliklerdeki ürünlerimiz için minimum 1000 adetten başlamak üzere üretim yapılmaktadır.

Baskılı Pvc Çanta

Baskılı poşet ve bez çanta ürünlerinde senelerdir müşterilerimize en kaliteli ürünleri sunmaktayız. Yeni ürünümüz olan ve baskılı özellikle sunduğumuz Pvc Çanta içinde birinci sınıf kalitede imalat yapıyoruz. Çantanın üzerinden firma logosu, marka logosu yada dilediğiniz farklı bir baskı çalışması yapılabilmektedir. Poşetler tamamen şeffaf olabilceği gibi poşet üzerinden marka konseptini yansıtacak tasarım çalışması da yapabilmekteyiz.

pvc çanta

Kullanıcıların çok amaçlı kullanabileceği bu çantalar kozmetik ürünler için en ideal koruma ve taşıma çantasıdır. Ufak hacimli eşya ve malzemelerin saklanması için oldukça pratik çözüm sunmaktadır. Kozmetik sanayi ile birlikte bir çok sektör için son derece uygundur.

 

Pvc Çanta Siparişi

Pvc çanta siparişi vermeniz çok kolay. Bizlere istediğiniz özellikleri belirtmeniz halinde hemen imalat aşamasına geçilebilmektedir. Poşet üzerindeki baskı, poşet ebatları ve renkleri kesinleştirmeniz halinde sizlere özel tasarım çalışması yapılacak olup mail ile onayınıza gönderilecektir. Sizinde onay vermeniz halinde hemen imalata gecilecek olup ortalama 10-14 gün aralığında hazır hale gelecektir. İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Konya, Adana, Kayseri, Samsun başta olmak üzere Türkiye’nin her yerinden sipariş almaktayız.

En uygun toptan fiyatlarla pvc çanta üretimi için mutlaka bizlere ulaşıp size özel fiyat teklifinizi isteyiniz.